Neler Yeni

R5 5600 RX 6600 sistem için oyun önerisi

burak0756

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
burak biçer
Valorant tek oynuyorum ama artık sıkılmaya başladım. Yani PC için 18 k verdim ve sadece Valorant oynamak istemiyorum. Açıkçası ücretsiz olursa iyi olur ücretli olursa da aşırı pahalı olmasın. MMORPG oyunları oynuyorum telefonda. O tür olabilir FPS oyunları olabilir. Bu türler dışında oyunda önerirseniz orun olmaz sadece tek istediğim kısa sürede baymaması ve eğlenceli olması.

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Valorant tek oynuyorum ama artık sıkılmaya başladım. Yani PC için 18 k verdim ve sadece Valorant oynamak istemiyorum. Açıkçası ücretsiz olursa iyi olur ücretli olursa da aşırı pahalı olmasın. MMORPG oyunları oynuyorum telefonda. O tür olabilir FPS oyunları olabilir. Bu türler dışında oyunda önerirseniz orun olmaz sadece tek istediğim kısa sürede baymaması ve eğlenceli olması.
Rankınız ne

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
python öğreniyorum
mafia 2, the witcher 3, m&b warbant, cs2 vs vs malesef günümüzde oyunlar çok ucuz değil aklıma pek gelmiyor ama bunlar çok çok pahalı oyunlar değil alabilirsin veya indirim kovalayabilirsin.

burak0756

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
burak biçer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kaç aydır oynuyorsunuz?
önceden internet kafelerde oynardım 1 sene falan oluyo ama 4 aydır pc aldığım için anca bukadar süre hergün oynayabildim
Mesaj otomatik birleştirildi:

mafia 2, the witcher 3, m&b warbant, cs2 vs vs malesef günümüzde oyunlar çok ucuz değil aklıma pek gelmiyor ama bunlar çok çok pahalı oyunlar değil alabilirsin veya indirim kovalayabilirsin.
cs2 dün indirdim lanet optimizasyon yüzünden aşırı kasıyodu

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
python öğreniyorum
önceden internet kafelerde oynardım 1 sene falan oluyo ama 4 aydır pc aldığım için anca bukadar süre hergün oynayabildim

o oyunun bir süre daha düzeltilmeye ihtiyacı var zaten ama diğer önerilerime bakabilirsiniz özellikle witcher3 ve mafia serisini öneririm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
python öğreniyorum
o oyunun bir süre daha düzeltilmeye ihtiyacı var zaten ama diğer önerilerime bakabilirsiniz özellikle witcher3 ve mafia serisini öneririm.
ayrıca epic games devamlı oyun dağıtıyor onları da toplayabilirsin güzel oyunlar veriyor arada

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete

Hocam hala Gold olmanız çok garip eğlencesine arkadaşlarla rankı önemsemeden oynuyorsanız sorun yok ama Rank atlamak istiyor düzenli ve ciddi oynuyorsanız çok büyük sorun var hala Gold olmanızın imkanı yok birşeyleri yanlış yapıyorsunuz muhtemelen

Top Bottom