Neler Yeni

Çözüldü✓ r5 5600H Performans ve laptop ram arttırma Lenovo İdepad Gaming3

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer Çakar
Lenovo İdepad Gaming 3 16ACH6 model 3050 ti lı laptobumda ram 8. Ram slotu bulunuyor buna yeni ram eklemek için farklı marka aynı özellikte bir ram aldım ama takma konusunda tereddütlüyüm. Bir sıkıntı çıkar mı.

R5 5600H işlemci bulunuyor içinde harici ekran kartı var. Ekran kartına verilen ram kapasitesini 2gb dan 516mb çektim bu bana bir sıkıntı çıkartır mı.
Artı olarak işlemci gerektiren oyunlarda "lol valorant gibi" performans olarak çok kötü. İşlemcinin olması gerekeni mi bu bende mi bir sıkıntı var.

Oguz...

80+
Birebir özelleği uyışan takarsan büyük ihtimal sorun olmaz.Bulabilirsen aynısını al yoksa uyumlusunu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer Çakar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Birebir özelleği uyışan takarsan büyük ihtimal sorun olmaz.Bulabilirsen aynısını al yoksa uyumlusunu.
aynı özelliklerdeki ram aldım fakat takmakta kararsız kaldım. Laptopun içindeki ram satılmıyo başka bir yerde bulamadım.

Oguz...

80+
Tak çalıştır en kötüsü tek tek denersin eski ramin yerinedemyenisinden 1 tane daha alırsın.Dikkat et statik elektriği at üstünden . Birde hatantisi varsa servise danış bozuyormu diye.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer Çakar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartı kullanımı oyunlarda %25 %30 gösteriyo fakat performans olarak çoğu oyunda %100 kullanım performansı sağlıyo MSİ after burnerden bakıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
937,887
Üyeler
147,431
Son üye
İsimSiz0009
Top Bottom