Neler Yeni

❌İndirim Bitti! R5 5600X - 3310₺ Amazon

münşi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Mehmet YILMAZ
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar, İşlemci, Ekran Kartı
Son düzenleme:

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,124
İsim
Batuhan
TRAY modelini 130dolar yani 4500liradan satıyor.

Biraz Düş Be Hocam :),

1721775430781.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorsan onlardan dürüst ahlaklı esnaf yok ama bu vatandaşı soymak için ellerinden geleni yaparlar. Gücüm yetmediği için sadece beddua edebiliyorum: Bu milleti soyanlara (siyaset, parti vs işim yok genel konuşuyorum) Allah sağlıkla, huzurla yedirmesin o paraları. Aldıkları ah lar aheste aheste çıksın.
Kusura Bakma Ama Esnafların Çoğunda Suç Bulmuyorum Ben Sonuç Olarak Bu Bileşenlerin Vergisi Fazla Olduğu İçin Adamlar Dükkanı Döndürmek İçin Fiyat Biçiyorlar Tabi Bazı Esnaflar Fiyatları Çok Şişiriyor Ama Ülkedeki Durum Gayet Ortada Zaten Fazla Söze Gerek Yok .

JackieTR

80+ Bronze
Sorsan onlardan dürüst ahlaklı esnaf yok ama bu vatandaşı soymak için ellerinden geleni yaparlar. Gücüm yetmediği için sadece beddua edebiliyorum: Bu milleti soyanlara (siyaset, parti vs işim yok genel konuşuyorum) Allah sağlıkla, huzurla yedirmesin o paraları. Aldıkları ah lar aheste aheste çıksın.
Hocam doğru söylüyorsun lakin yeri burası değil söylenecek inan çok şey var herkes gibi bende bir şeyler demek istiyorum ama her yerde gözler var. Burada kendimizi tüketmenin anlamı yok. Konuşsak suçluyuz, sussak kimse yine bir şey yapmıyor o yüzden kendimizi yormaya gerek yok herkes görüyor farkında. :/

dr.luciano

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
828
İsim
Dr Luciano

Alıntıyı görüntüle

Kusura Bakma Ama Esnafların Çoğunda Suç Bulmuyorum Ben Sonuç Olarak Bu Bileşenlerin Vergisi Fazla Olduğu İçin Adamlar Dükkanı Döndürmek İçin Fiyat Biçiyorlar Tabi Bazı Esnaflar Fiyatları Çok Şişiriyor Ama Ülkedeki Durum Gayet Ortada Zaten Fazla Söze Gerek Yok .
179₺ olan ürünü stoklayıp, çeşitli platformlarda 525₺/779₺ arası satana ne demeli. 3 aydır bu kılıfı ucuza yakalamaya çalışıyorum ama bir türlü denk getiremiyorum. başka satıcıda yok...

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,124
İsim
Batuhan
179₺ olan ürünü stoklayıp, çeşitli platformlarda 525₺/779₺ arası satana ne demeli. 3 aydır bu kılıfı ucuza yakalamaya çalışıyorum ama bir türlü denk getiremiyorum. başka satıcıda yok...
Saçma Olan Ne Biliyormusun Bu !

münşi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Mehmet YILMAZ
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar, İşlemci, Ekran Kartı

Alıntıyı görüntüle

evet ya 120euroya verenler varmış oleeeyy :D 78dolara satan da kazanıyor. Malesef ben 6394ten satana hak veremem. Evet 4000 civarı tamam da 6394 nedir ya :eek: bu işlemciyi üreten AMD o kadarpara kazanmıyor bir işlemciden yuh ki ne yuh ya o_O

Checkmate

80+ Silver
3500e 5600 almıştım tr garantili. Kapalı kutuyu satıp bunu mu alsam diye kararsız kaldım, tekrar fiyat düşerse bunu yapmalı mıyım?

sey7ullah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
SEYFULLAH KIR
Alan herkesi tebrik ederim güzel bir iş oldu bizler için. 5600 fiyatına 5600x almak güzel oldu. Konuyu açan arkadaşı tebrik ederim benden hızlı davrandı. Herkese hayırlı uğurlu olsun umarım R5-7500F içinde indirim gelir de bu dönemde bir nebze yüzümüz güler...

3500e 5600 almıştım tr garantili. Kapalı kutuyu satıp bunu mu alsam diye kararsız kaldım, tekrar fiyat düşerse bunu yapmalı mıyım?
Hayır işlemcin zaten iyi, ve yeni o yüzden yorma kendini hiç :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,681
Üyeler
149,958
Son üye
Sons
Top Bottom