Neler Yeni

R5 5600X için soğutucu önerisi

Formander

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
Formander
Bütçe
299
Önerebiliceğiniz soğutucu varmıdır çok ısınıyo işlemcim hata aldım demin ısındığı için

T MAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Teoman
Önerebiliceğiniz soğutucu varmıdır çok ısınıyo işlemcim hata aldım demin ısındığı için
299 TL bütçeye en fazla stok fan kalitesi bir şey alabilirsiniz arttırabilirseniz SE 214 XT düşünebilirsiniz

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,345
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
80 se 75 olur hocam ortalama yani abarttım tabikide x e o parayı vereceğinize 5600 alıp 600-700 liraya sağlam bişey alırdın.

Formander

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
Formander
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
299 TL bütçeye en fazla stok fan kalitesi bir şey alabilirsiniz arttırabilirseniz SE 214 XT düşünebilirsiniz
Dediğiniz şey yeterli olurmu hocam demin bilgisayar mavi ekran verdi 90-100 dereceye çıktı işlemcim büyük ihtimal
Mesaj otomatik birleştirildi:

80 se 75 olur hocam ortalama yani abarttım tabikide x e o parayı vereceğinize 5600 alıp 600-700 liraya sağlam bişey alırdın.
Hocam hazır sistem şeklinde satın aldım ama işlemcim çok ısınıyor bugün wallpaper engine aldım hareketli valo girdim mavi ekran verdi sonra bi yazı çıktı çevirisi işlemci aşırı sıcaklık soğutucu arıyorum bu hatayı daha almamak için

T MAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Teoman
Dediğiniz şey yeterli olurmu hocam demin bilgisayar mavi ekran verdi 90-100 dereceye çıktı işlemcim büyük ihtimal
ben 5600 kullanıyorum dediğim soğutucuyu aldığımda max 55 dereceleri görüyorum ve fiyatına göre en iyi ürün diyebilirim

Formander

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
Formander
ben 5600 kullanıyorum dediğim soğutucuyu aldığımda max 55 dereceleri görüyorum ve fiyatına göre en iyi ürün diyebilirim
Hocam x ler dahamı çok ısınıyo?

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,345
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Bı arkadaşta bunu öneriyordu hangisi daha iyi bilmiyorum ama.

Hocam x ler dahamı çok ısınıyo?
Denebilir evet

Formander

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
Formander
Bı arkadaşta bunu öneriyordu hangisi daha iyi bilmiyorum ama.

Denebilir evet
Hocam attığınız soğutucu alsam daha böyle bir hata almam dimi wallpaper engine kullanıyorum oda çok ısındırıyo zaten onu kullandıktan sonra hata verdi pc

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,345
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Hocam attığınız soğutucu alsam daha böyle bir hata almam dimi wallpaper engine kullanıyorum oda çok ısındırıyo zaten onu kullandıktan sonra hata verdi pc
Kapatıp dene o uygulamayı kullanım masaüstünde %100 se fln virüs taraması yap sadece o uygulamadan kaynaklanıcagını sanmam kuzenimde var 60 ları geçmiyordu ısıdan kapanıyorsa ki fotodaki hata o çözülür evet.

T MAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Teoman
hocam arkadaşın attığı soğutucuda güzeldir lakin ben argb ve şıklık açısından se 214 xt hitap etti ve ısınma konusunda bilgisayarınızda bir hata alacağınızı düşünmüyorum

Formander

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
Formander
Kapatıp dene o uygulamayı kullanım masaüstünde %100 se fln virüs taraması yap sadece o uygulamadan kaynaklanıcagını sanmam kuzenimde var 60 ları geçmiyordu ısıdan kapanıyorsa ki fotodaki hata o çözülür evet.
Hocam wallpaper engine kullandıktan sonra oldu ondan öncede ısınıyodu valoda %80 derece fln

hocam arkadaşın attığı soğutucuda güzeldir lakin ben argb ve şıklık açısından se 214 xt hitap etti ve ısınma konusunda bilgisayarınızda bir hata alacağınızı düşünmüyorum
Teşekkürler hocam

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,345
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Top Bottom