Neler Yeni

Radeon rx580 başlatılamadı hatası alıyorum.

Zozzi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Efemert Pekgöz
Böyle bir hata alıyorum. Bunu nasıl çözeceğim?

Ekler

• Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    13 KB · Hit: 29

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,282
İsim
Anonim-Anonim
1. Aygıt Yöneticisi > Görüntü Bağdaştırıcıları > AMD Ekran Kartınızı bulup özelliklere girin.
2. Özellikler > Sürücü > Sürücü Güncelleştir > Çıkan pencerede bilgisayarımdaki sürücülere göz at diyoruz.
3. "Bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücülerin bir listesinden seçmeme izin ver" kısmını seçiyoruz.
4. Uyumlu donanımlar olarak listelenecektir. En üstteki şuan varsayılan sürücü olarak geçiyor. Onun dışında kalan sürücülerden en güncel tarihliyi seçerek sonraki diyoruz.
5. Sürücü otomatik olarak yüklenmiş oluyor. Hatayı tekrar test edebilirsiniz, iyi forumlar.

-Alıntıdır-

Zozzi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Efemert Pekgöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1. Aygıt Yöneticisi > Görüntü Bağdaştırıcıları > AMD Ekran Kartınızı bulup özelliklere girin.
2. Özellikler > Sürücü > Sürücü Güncelleştir > Çıkan pencerede bilgisayarımdaki sürücülere göz at diyoruz.
3. "Bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücülerin bir listesinden seçmeme izin ver" kısmını seçiyoruz.
4. Uyumlu donanımlar olarak listelenecektir. En üstteki şuan varsayılan sürücü olarak geçiyor. Onun dışında kalan sürücülerden en güncel tarihliyi seçerek sonraki diyoruz.
5. Sürücü otomatik olarak yüklenmiş oluyor. Hatayı tekrar test edebilirsiniz, iyi forumlar.

-Alıntıdır-
ben sürücüyü silip yeniden yükledim. Fakat şuan tıkladığımda hata da vermiyor açılmıyor da.

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,282
İsim
Anonim-Anonim
Şu anki sürücüyü DDU ile kaldırın ve 20.9.1’i kurun.

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,282
İsim
Anonim-Anonim
Tamamdır hocam iyi forumlar.

Top Bottom