Neler Yeni

Çözüldü✓ ram konusunda mantıklı karar vermemde yardımcı olun

Bartuu

80+ Silver
Videoda anladigim kadaryla 6400 mhz nin oldukca iyi bir hızı
5600 cl28 de cok iyi gegerlere sahip oldugu
hocam benim anlatmak istediğim 6000mhz de cl 30 ile 40 arasında %3 lük bir fps farkı var şuan kullandığınız cl30 sizin almak istediğiniz ram ise cl36 yani oyundan oyuna değişen %2 - %3 lük bir fps farkı olur şuan kullandığınız ram daha iyi eğer ram ile ilgili bir işiniz yoksa şuanki ram ile devam edin

ridvan k

80+ Bronze
hocam benim anlatmak istediğim 6000mhz de cl 30 ile 40 arasında %3 lük bir fps farkı var şuan kullandığınız cl30 sizin almak istediğiniz ram ise cl36 yani oyundan oyuna değişen %2 - %3 lük bir fps farkı olur şuan kullandığınız ram daha iyi eğer ram ile ilgili bir işiniz yoksa şuanki ram ile devam edin
Daha kutusunu acmadım o yuzden acaba daha iyisini mi veya 48 gb olani mi alayim
Kararim dogurmu degilmi düsunceleriniz duymak istedim

ridvan k

80+ Bronze
ben olsam 32gb cl30 ramle devam ederdim çünkü 48 ne işime yarayacak ki
peki bununla değşsmeye gerek var mı aynı fiyata geliyor su an

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
peki bununla değşsmeye gerek var mı aynı fiyata geliyor su an
Aynı RAM zaten. Voltaj verip ek overclock yapmışlar sadece buna. Değişim gereksiz olur hem Ryzen lerin yüksek MHz ile arası yok hem de o frekans CL ve voltaj değerini kendi ramine girsen seninki de çalışır zaten 😀

ridvan k

80+ Bronze
Aynı RAM zaten. Voltaj verip ek overclock yapmışlar sadece buna. Değişim gereksiz olur hem Ryzen lerin yüksek MHz ile arası yok hem de o frekans CL ve voltaj değerini kendi ramine girsen seninki de çalışır zaten 😀
yani eger gereksiz diosan iade diğeriyle değistrmenın anlamı yok fiyatlar aynı oldugu ıcın daha mı ıyı olur aklıma gelmedi deıl

Top Bottom