Neler Yeni

Yardım DDR 5 ram en iyi seçim

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
870
İsim
Rick Baba
arkadaslar ram alcam acaba asağıda hansisini alamalıyım veya baska tavisyeniz var mı

Beyaz arıyormuşsun ;

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
954
İsim
Yunus Şahin
Ozaman hocam arkadaşın anakart sonuçta 6400 mhz üzerine çıkan Bi anakart doğrumuyuz bu konuda. Daha ucuza ve daha performanslı Ram varken neden pahalı ve düşük performanslı Ram öneriyorlar hala anlamış değilim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba belki kargo olayını anlarım ama. Daha ucuz ve arada hiç yoktansa mhz farkı var yani daha mantıklısı bence patriot markaya güvenmez onu anlarım ama ben kullanıyorum.

O konu da haklısın, ona lafım yok. Bende alalı 1 ay oluyor. Araştırdığım da hep Corsair, GSkill vs gibi bilenen markalar önerildi. Hepsi pahalıydı. Lexar markasını gördüm. Aynı değerleri 1-2K daha ucuza satıyordu onu aldım. RAM'de markaya takılmamak gerek. RAM'de önemli olan çip zaten.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,491
İsim
oğuzhan ege
O konu da haklısın, ona lafım yok. Bende alalı 1 ay oluyor. Araştırdığım da hep Corsair, GSkill vs gibi bilenen markalar önerildi. Hepsi pahalıydı. Lexar markasını gördüm. Aynı değerleri 1-2K daha ucuza satıyordu onu aldım. RAM'de markaya takılmamak gerek. RAM'de önemli olan çip zaten.
Aynen öyle biz en azından tavsiyede bulunalım arkadaşa kalmış seçim.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
Sercan GÖKALP
Ozaman hocam arkadaşın anakart sonuçta 6400 mhz üzerine çıkan Bi anakart doğrumuyuz bu konuda. Daha ucuza ve daha performanslı Ram varken neden pahalı ve düşük performanslı Ram öneriyorlar hala anlamış değilim.

Merhaba belki kargo olayını anlarım ama. Daha ucuz ve arada hiç yoktansa mhz farkı var yani daha mantıklısı bence patriot markaya güvenmez onu anlarım ama ben kullanıyorum.
Ben de ondan bahsediyorum zaten. Ben de çok ram baktım patriot falan ama güvenip almadım TR içinde satışan en mantıklısı buydu bunu aldım. Nerdeyse hiç olumsuz yorumu yoktu mesela

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,491
İsim
oğuzhan ege

'Roxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Enes
Ben de Neoforza Trinity 7200mhz 34cl ramleri, B650-P WI-FI anakartta sıkıntısız kullanıyorum. Bios ayarı ile beraber 8sn de açılıyor sistem. (Bios ayarı yapmadan önce 40sn de açılıyordu sistemim ve sık sık mavi ekran yiyordum)

ridvan k

80+ Bronze
kararınız ne oldu acaba dedim gibi anakartınız destekliyor.
Onceki vatandan aldığim sipariş daha teslim edilmedi o yuzden hala iptal etmedim

Ben de Neoforza Trinity 7200mhz 34cl ramleri, B650-P WI-FI anakartta sıkıntısız kullanıyorum. Bios ayarı ile beraber 8sn de açılıyor sistem. (Bios ayarı yapmadan önce 40sn de açılıyordu sistemim ve sık sık mavi ekran yiyordum)
Anakartin destekledigin normal ram desteği neydi acaba

'Roxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Enes
Onceki vatandan aldığim sipariş daha teslim edilmedi o yuzden hala iptal etmedim

Anakartin destekledigin normal ram desteği neydi acaba
OC olmadan 4800 kullanabildiğim yazıyor (evet, xmp açmadan önce ramlerim 4800mhz de çalışıyordu)
1708082264214.png

Benim size önerim o fiyat bandında bunu almanız:
illa beyaz olsun derseniz de:

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,491
İsim
oğuzhan ege
OC olmadan 4800 kullanabildiğim yazıyor (evet, xmp açmadan önce ramlerim 4800mhz de çalışıyordu)Alıntıyı görüntüle

Benim size önerim o fiyat bandında bunu almanız:
illa beyaz olsun derseniz de:
bende 7000 mhz patriot ramler önerdim. ve daha ucuz. arkadaşa kalmış

Top Bottom