Neler Yeni

Ramazanda çok acıkmamak için nasıl beslenilmeli?

3.George

80+ Bronze
Ramazanda nasıl besleneceksiniz? Çok acıkmamak için nasıl bir yemek listeniz var? Her ramazan ne kadar çok yesemde açlıktan ölüyorum :d

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,054
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Sahurda yumurta ve yulaf ağırlıklı beslenebilirsin sakın ha iftarda çok fazla yüklenme az az sık ye bir oturuşta sofrayı yemeyin dengeli beslenin çoğu kişi ramazan da kilo veririm diye düşünüyor ama aksine kilo alıyor dikkat edin

Realhas the Great

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,140
İsim
Nejat İşler
İlgilendiği Kategoriler
Gündem,siyaset,PC parçaları,konu dışı
Sahurda sakın yumurta ve yulaf yeme iftarda çok fazla yüklen az ye çok ye bir oturuşta sofrayı ye dengeli beslenme

MythPhantom

80+ Bronze
Ramazanda nasıl besleneceksiniz? Çok acıkmamak için nasıl bir yemek listeniz var? Her ramazan ne kadar çok yesemde açlıktan ölüyorum :d
Sahurda dengeli bir öğün tüketmek: Sahurda protein, lif ve sağlıklı yağlar içeren bir öğün tercih ederek tokluk hissinizi artırabilirsiniz. Yavaş sindirilen kompleks karbonhidratlar da uzun süre tok kalmanıza yardımcı olabilir.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,054
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

NightWish2434

80+ Silver
Yüksek kalorili şeyler

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,978
İsim
Taha Efe
Benim Favorim Sahurda Lorlu Omlet.

Tavayı önden kısık ateşte Isıtın. Tava azıcık ısınınca tavayı ayırıp tereyağını ısıtın. Zeytinyağı da ekleyebilirsiniz.

Bir Kaba 2 3 Yumurta ve cok az zeytinyağı koyun. (Omlet biraz tatlı olsun derseniz azıcık süt katın.)
Kaba Koydugunuz Karısımı Ayran Cırpıcı,Mikser türevi bir aletle hızlıcana karıstırın.
Karısımı Tavaya dökün, 3 4 dk sonra Omletiniz Hazır. Sonradan Lor Eklemesi yapabilirsiniz. Hayırlı Sahurlar
Karısımı

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,937
İsim
MehmedVII
Fazla karbonhidrat yersen daha çabuk acıkırsın. Bol proteinli yersen daha uzun süre yok tutar. Yemek sonunda mevsimlik meyve yemeni de öneririm

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,025
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom