Neler Yeni

Rampage drop alınır mı

Mercedesbenz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Arda Öztürk
Agalar cevap vermediniz bir kişi verdi drop plus mu comfort mu ch321 mi acaba comfort taki yazılımı sevdim diyebilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Drop plus alamazsam comfort alırım o zaman
Drop plus varken comfort alınmaz.

Can...

80+ Platinum

Mercedesbenz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Arda Öztürk
İndirim yapamazsam knk

O yüzden dedim
Ayrı telefondan ayrı telefon numarası ayrı e posta ve farklı bir hesapla dene.Ama normalde veriyor bende her üründe toplam tutara baktığına eminmisin?Birde mobil uygulamadan bakıyorsun değilmi?

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç
Agalar cevap vermediniz bir kişi verdi drop plus mu comfort mu ch321 mi acaba comfort taki yazılımı sevdim diyebilirim
400 liraya drop plus alın hocam.
İndirim yapamazsam knk

O yüzden dedim
Ben 3 ayrı cihazdan denedim hepsi de çalıştı üstelik daha önce sipariş verilmiş cihazdan denemem rağmen çalıştı.

Mercedesbenz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Arda Öztürk
400 liraya drop plus alın hocam.

Ben 3 ayrı cihazdan denedim hepsi de çalıştı üstelik daha önce sipariş verilmiş cihazdan denemem rağmen çalıştı.
Büyük ihtimal mobil uygulamadan denemiyor arkadaş mobil uygulamaya özel değilmi indirim?

Can...

80+ Platinum

Can...

80+ Platinum
Ayrı telefondan ayrı telefon numarası ayrı e posta ve farklı bir hesapla dene.Ama normalde veriyor bende her üründe toplam tutara baktığına eminmisin?Birde mobil uygulamadan bakıyorsun değilmi?
Uygulamadan baktım şuan önceki hesapla 349 tl ye düştü inşallah haftaya kadar durur indirim

Bizde bilmiyoruz,istersen Hepsiburada müşteri hizmetleri ile görüşebilirsin.
Baktım uygulamadan oldu 349 tl

Mercedesbenz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Arda Öztürk
O biterse yeni hesap indirimini kullanırsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Harun Akkul
Kendime bi kulaklık arıyorum 300 TL bandında max 300 TL drop için geçerli değil güzel bi kulaklık tavsiyeniz olursa onada ,50 TL daha ekleyebiliirm
kulaklığı kullanıyorum istediğin soruları sorabilirsin 50 tl koyabilirsen drop plus da alabilirsin ya da arkadaşlar farklı öneriler de verir.
Eksi yönü bence kablosu fazla uzun ve dolanıyor, birde kulaklığın altında küçük bir boşluk var onun dışında memnumun ses kalitesinden malzeme kalitesinden

Peki son olarak corsair hs 35 7.1 yok ama
hs35 almak istersen 250 tl şuanda o da kalitelidir ama 3.5mm jaklı olduğu için sesi biraz daha az gelir

Can...

80+ Platinum
kulaklığı kullanıyorum istediğin soruları sorabilirsin 50 TL koyabilirsen drop plus da alabilirsin ya da arkadaşlar farklı öneriler de verir.
Eksi yönü bence kablosu fazla uzun ve dolanıyor, birde kulaklığın altında küçük bir boşluk var onun dışında memnumun ses kalitesinden malzeme kalitesinden

hs35 almak istersen 250 TL şuanda o da kalitelidir ama 3.5mm jaklı olduğu için sesi biraz daha az gelir
Drop plus almaya karar verdim knk ztn hoşuma da gitti drop alıcaktim ama mikrofondan sesi karşıya veriyomus sanırım kendi sesini bastırıp

Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Harun Akkul
Drop plus almaya karar verdim knk ztn hoşuma da gitti drop alıcaktim ama mikrofondan sesi karşıya veriyomus sanırım kendi sesini bastırıp
Öyle bir şey sadece sesi sona alırsan var sonda da kullanmazsın

Top Bottom