Neler Yeni

Yardım rampage fury x alınır mı?

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,502
İsim
Ümit Can
he tamamdır hangısını alıyım sızce acıl lazım kulaklık bana bayadır yok alamadım bı bu aksam almayı dusunuyorum ınsallah
Fury X tercih etmenizi önermem daha öncesinde birkaç sorunu olduğuna dair birşeyler dolaşıyordu forumda ancak doğruluk payı konusunda bir fikrim yok maalesef. Crack modeli benim çok hoşuma gitti bence tercihinizi bu yönden kullanabilirsiniz.

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
guzelmı kulaklık yanı ıyı ses kasabılıyormusun guzelse bu aksam alıcam cunku ? pedlerı fılan rahatmı yanı kankam kutunun ıcınden ne cıktı analtırsan sevınırım :)
iki yıldır kullanıyorum sorunsuz şekilde, ses kasmada falan gayet yeterli yalnız deri pedleri olduğu için yazın sıcakta kulağı terletiyor belki ilerde kumas ped alman gerekebilir onun dışında bir şey yok

Deepied

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Sadık
Fury X tercih etmenizi önermem daha öncesinde birkaç sorunu olduğuna dair birşeyler dolaşıyordu forumda ancak doğruluk payı konusunda bir fikrim yok maalesef. Crack modeli benim çok hoşuma gitti bence tercihinizi bu yönden kullanabilirsiniz.
bılmıyorum onunda fıyatı baya yuksek max 1000 lıra verebılırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

iki yıldır kullanıyorum sorunsuz şekilde, ses kasmada falan gayet yeterli yalnız deri pedleri olduğu için yazın sıcakta kulağı terletiyor belki ilerde kumas ped alman gerekebilir onun dışında bir şey yok
he tamamdır sagolasın alıyorum ozamn bu aksam

Top Bottom