Neler Yeni

İnceleme Rampage Fury X Elimde! Kutu İçeriği Ve İlk İzlenim

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Teşekkürler, Tam da arkadaşım almayı düşünüyordu bunu ona ileteceğim
Kulaklık bugün elime ulaştı, gönderdiği için Faruk abiye teşekkür ederim :)

Bu konuda ürünün ve kutu içeriğinin detaylı fotoğraflarını paylaşacağım, ayrıca ilk izlenimlerimi belirteceğim.

Kutu Dış Tasarımı

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle Alıntıyı görüntüle

Rampage'in kutu tasarımını en sevdiğim ürünü oldu. Cidden farklı ve birazdan içini görünce anlayacağınız gibi HyperX benzeri bir kutu tasarımı var.

Kutu İç Tasarımı

Not: Bazı fotoğraflarda ışıktan kaynaklı kalite sorunu yaşadım, net çıkmayanlar olabilir.

Kutunun İçindekiler

1 Adet Rampage RM-W1 Fury X

Alıntıyı görüntüle Alıntıyı görüntüle Alıntıyı görüntüle

Kulaklığın üzerinde bir adet mikrofon girişi, bir adet 3.5mm girişi, bir ses tekerleği, wireless modda açma kapama butonu, mikrofon açma kapama butonu (hem kablosuz hem kabloluda çalışıyor) ve şarj için Micro USB girişi yer alıyor. Drop Plus'a kıyasla daha büyük pedleri var, ayrıca daha fazla büyütülüyor. En büyük hali:

Alıntıyı görüntüle

Çıkarılabilir, eğilip bükülebilir bir mikrofon

Alıntıyı görüntüle

Wireless adaptörü

Alıntıyı görüntüle

1 metre uzunluğunda 3.5mm jak kablosu, bu kablo kaliteli ve çok kalın olmayan örgü bir kablo. Dolanma gibi bir durum söz konusu değil.

Alıntıyı görüntüle

2 metre uzunluğunda USB ses kartı

Bu ses kartı da aynı şekilde örgü kablo, jak ile birleştirip kullanınca 3 metrelik fazlasıyla uzun bir kablomuz oluyor. Neyse ki kabloyu bağlayıp boyunu ayarlayabiliyoruz.

Ses kartının üzerinde mikrofon açma-kapama, kulaklık ses düzeyi ayarlama ve mikrofon ses düzeyini ayarlamak için tuşlar ve tekerler bulunuyor. Ortadaki buton ise benim duyduğum kadarıyla işlevsiz, fakat bazı incelemelerde 7.1 açmaya yaradığı söyleniyor. Kesin bilgi gelince burayı güncelleyeceğim.

Şarj kablosu

Alıntıyı görüntüle

Kullanım kılavuzu ve garanti belgesi

Alıntıyı görüntüle

Kutu içeriğimiz bu kadardı, inceleme muhtemelen 3-4 gün içerisinde gelir ve cumartesi-pazar gibi Cloud 2 ve Drop Plus ile karşılaştırması gelecek.şe

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,782
İsim
.
reis bişey sorcam furylevell sana niye gönderdi
nE şansa bak bea bana hiç kimse ne bişey alıyor ne gönderiyor ailem dışında en son 8 de hocam test kitabı ve 2 çikolata vermişti o andan beri ailem dışında kimse bana hediye almıyor :(

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
eline sağlık

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,733
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,717
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Ne ekersen onu biçersin
bu kadar iyi bir incelemelerle Forumdaki aktifliğinle FuryLevelin Gözüne girip İnceleme İçin Kulaklık nasip etmiş sana
Güzel inceleme olmuş

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,248
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Kulaklık bugün elime ulaştı, gönderdiği için Faruk abiye teşekkür ederim :)

Bu konuda ürünün ve kutu içeriğinin detaylı fotoğraflarını paylaşacağım, ayrıca ilk izlenimlerimi belirteceğim.

Kutu Dış Tasarımı

Alıntıyı görüntüle Alıntıyı görüntüle

Rampage'in kutu tasarımını en sevdiğim ürünü oldu. Cidden farklı ve birazdan içini görünce anlayacağınız gibi HyperX benzeri bir kutu tasarımı var.

Kutu İç Tasarımı

Not: Bazı fotoğraflarda ışıktan kaynaklı kalite sorunu yaşadım, net çıkmayanlar olabilir.

Kutunun İçindekiler

1 Adet Rampage RM-W1 Fury X

Alıntıyı görüntüle Alıntıyı görüntüle Alıntıyı görüntüle

Kulaklığın üzerinde bir adet mikrofon girişi, bir adet 3.5mm girişi, bir ses tekerleği, wireless modda açma kapama butonu, mikrofon açma kapama butonu (hem kablosuz hem kabloluda çalışıyor) ve şarj için Micro USB girişi yer alıyor. Drop Plus'a kıyasla daha büyük pedleri var, ayrıca daha fazla büyütülüyor. En büyük hali:

Alıntıyı görüntüle

Çıkarılabilir, eğilip bükülebilir bir mikrofon

Alıntıyı görüntüle

Wireless adaptörü

Alıntıyı görüntüle

1 metre uzunluğunda 3.5mm jak kablosu, bu kablo kaliteli ve çok kalın olmayan örgü bir kablo. Dolanma gibi bir durum söz konusu değil.

Alıntıyı görüntüle

2 metre uzunluğunda USB ses kartı

Bu ses kartı da aynı şekilde örgü kablo, jak ile birleştirip kullanınca 3 metrelik fazlasıyla uzun bir kablomuz oluyor. Neyse ki kabloyu bağlayıp boyunu ayarlayabiliyoruz.

Ses kartının üzerinde mikrofon açma-kapama, kulaklık ses düzeyi ayarlama ve mikrofon ses düzeyini ayarlamak için tuşlar ve tekerler bulunuyor. Ortadaki buton ise benim duyduğum kadarıyla işlevsiz, fakat bazı incelemelerde 7.1 açmaya yaradığı söyleniyor. Kesin bilgi gelince burayı güncelleyeceğim.

Şarj kablosu

Alıntıyı görüntüle

Kullanım kılavuzu ve garanti belgesi

Alıntıyı görüntüle

İlk izlenim: Biraz sıkıyor ama @keremcnsz24 sonradan açıldığını söyledi. Malzeme kalitesi Drop Plus'tan daha iyi, daha ağır, ses yüksekliği kablosuz 115-120, kablolu muhtemelen 140'ı geçiyordur. Mikrofonda kabloluda sorun var, Discord'da bütün sesleri karşıya veriyor ama sadece discord'da oluyor. Kablosuz mesafesini ölçtüm, mutfağa gidince ben arkadaşlarımı duymaya devam ettim fakat benim sesim onlara gitmedi. Ses iletim mesafesi mikrofon iletim mesafesinden daha fazla. Ses kalitesi çok iyi, ses kasmada da müzik performansı olarak da muhteşem. Gözümde tek sorunu Discord'da sesleri vermesi, ama wireless'ta kullanacaksanız sorun değil.

Kutu içeriğimiz bu kadardı, inceleme muhtemelen 3-4 gün içerisinde gelir ve cumartesi-pazar gibi Cloud 2 ve Drop Plus ile karşılaştırması gelecek.
ellerine sağlık bütün hepsini okudum harika inceleme olmuş. bence furylevella da konunun linkini at da haberi olsun =)

furylevell: tebrikler asker, güzel inceleme :D

gerçekten harika inceleme ellerine sağlık

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,733
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Bu arada Cloud 2 ve Drop Plus ile karşılaştırma, puan ile olacak. Her kategoride birinci 3, ikinci 2 ve üçüncü 1 puan alacak. Değişik bir içerik yapmaya çalışacağım :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

ellerine sağlık bütün hepsini okudum harika inceleme olmuş. bence furylevella da konunun linkini at da haberi olsun =)

furylevell: tebrikler asker, güzel inceleme :D

gerçekten harika inceleme ellerine sağlık
Onunla konuşuyorduk zaten güdüz, zaten şimdi atarım.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Yalıtım olarak drop plus'tan daha iyi. Drop Plus'ınki berbat değil bu arada @keremcnsz24 biraz abartmış :D
Hayır, berbat d,yebilirim.
Fury X'e göre yalıtımı hiç iyi değil.
Fury X almıştı arkadaş, bozuk çıktı.
Drop Plus aldı sırf bu yüzden iade etti.
Sonra tekrar Fury X aldı.

Son düzenleme:

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Rica ettim inceleme için, beni kırmadı. Ayrıca Youtube'da çok incelemesi olsa da forumlarda çok incelemesi olmadığı için stratejik olarak onun da işine yarar.
Aga sen o adamı nerden tanıyosun :D

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
nE şansa bak bea bana hiç kimse ne bişey alıyor ne gönderiyor ailem dışında en son 8 de hocam test kitabı ve 2 çikolata vermişti o andan beri ailem dışında kimse bana hediye almıyor :(
bana ailemde doğum günümde hediye almıyor sadece pasta ablama bu sene 300 tl ye altın kolye aldı bakalım bana 9 şubatta ne alcaklar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,879
Üyeler
153,622
Son üye
arda0601
Top Bottom