Neler Yeni

İnceleme Rampage Fury X🔥

Kulaklık nasıl?

• Efsoooo

Oylar: 77 40.1%
  • Eh işte idare eder

Oylar: 75 39.1%
  • kötü

Oylar: 40 20.8%

• Oy kullanan toplam üye
    192

KebanFiru

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Hakan(KebanFiru)
Valla tartıyım dedim iyi oldu :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet ama Sesi windows'tan 100 yapıp, kulaklıktaki sürücüde bulunan tekerlekten ayarlarsan dip sesi duyman çok zor.
Merak etmiştim teşekkür ederim

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Farklı mı wqehgqwtyef.
Mpow oyun kulaklığı Mpow BH415 3.5mm kablolu kulaklık ile oyun kulaklık gürültü önleyici mikrofon PS4 PS3 PC bilgisayar telefon Gamer|Headphone/Headset| - AliExpress
Yeşil olması hariç gram fark yok açıkçası. Vergileri de 15 20 TL bu arada :).

Ekran Alıntısı.PNG
ekran1.PNG

(3) Mpow Air Pro İncelemesi | Technopat Sosyal

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Senin aldığın MPOW AIR PRO değil zeki arkadaşım kalıpları aynı diye özellikleri aynı olmuyor bunu bil istedim :)

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Senin aldığın MPOW AIR PRO değil zeki arkadaşım kalıpları aynı diye özellikleri aynı olmuyor bunu bil istedim :)
Fabrika aynı fabrika. Mpow Air Pro ile aralarındaki tek fark birisi 7.1 birisi direk jak girişi ile takılıyor.
Özellik olarak gram fark yok dikkatini yine yine çekerim. Hatta Mpow Wireless daha iyi neden dersen bir çok eksiklik giderildi. Fury X daha eski bir sürüm :)

Aslında bütçe meselesi kulaklığım bozulsa 685 TL veremem bir daha kulaklığa 300 TL lik bir şey alırım bütçem 700 TL bandında olursa yine tercih ederim.

link verir misin
Linki verdim bu arada :)

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Fabrika aynı fabrika. Mpow Air Pro ile aralarındaki tek fark birisi 7.1 birisi direk jak girişi ile takılıyor.
Özellik olarak gram fark yok dikkatini yine yine çekerim. Hatta Mpow Wireless daha iyi neden dersen bir çok eksiklik giderildi. Fury X daha eski bir sürüm :)
Anlamıyorsun bak!
Birinde kablolu da 7.1 var birinde yok. Kutu içerikleri farklı, birinde mikrofon sabit Fury X'de çıkabilir yapıda.
Ayrıca senin aldığın model PRO olan bile değil gitmişssin en kötüsünü almışssın hala bilip bilmeden laf yapıyorsun be kardeşim!

Squex

80+ Silver

Linki verdim bu arada :)
Baktım benim merak ettiğim dip ses olur mu ve kokusu var mı. Mikrofonunu da merak ettim. İncelemesini bekliyorum.
fury x daha iyi gibi geldi özellik bakımından

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Anlamıyorsun bak!
Birinde kablolu da 7.1 var birinde yok. Kutu içerikleri farklı, birinde mikrofon sabit Fury X'de çıkabilir yapıda.
Ayrıca senin aldığın model PRO olan bile değil gitmişssin en kötüsünü almışssın hala bilip bilmeden laf yapıyorsun be kardeşim!
Sence sadece ses kartı için 300 TL verecek bir adam çıkar mı?
Mikrofonun sabit olma nedenini bile bilmiyorsun. Fury X'de mikrofon sorunu vardı bunu fark edip sabit yaptılar. Ah güzel kardeşim keşke biraz fazla araştırsan. 7.1 sanal kullanmak ne kadar yararlı orasını bilemem çünkü 10 TL'ye gidip ses kartı alıp Windows üzerinden 7.1 açmayla gram fark yok. Kendim 7.1 kullanıyorum pek işe yaramıyor sesleri yanlış veriyor ve kullanmıyorum. Kullanmamak genel olarak 7.1 kulaklıklarda en mantıklı seçenek oluyor. Kablosuz da zaten 7.1 kullanılmıyor. Kısacası bir ses kartına 300 TL vericeksen buyur :).
Pro olan modeli ile tek farkı diyorum birisi 3.5mm birisi 7.1. Normalde Pro alacaktım kafam karıştığı için BH aldım. Satıcıya yazdığımda ürünü çoktan paketleyip sıraya koymuşlar ve değişim olmayacağını söyledi.

Baktım benim merak ettiğim dip ses olur mu ve kokusu var mı. Mikrofonunu da merak ettim. İncelemesini bekliyorum.
fury x daha iyi gibi geldi özellik bakımından
Mikrofon çıkarılabilir olmaması hariç hiç bir fark yok hatta çıkarılabilir olmaması daha iyi Fury X mikrofonu sorunlu tam oturmuyor bazen.

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Mikrofonun sabit olma nedenini bile bilmiyorsun. Fury X'de mikrofon sorunu vardı bunu fark edip sabit yaptılar. Ah güzel kardeşim keşke biraz fazla araştırsan. 7.1 sanal kullanmak ne kadar yararlı orasını bilemem çünkü 10 TL'ye gidip ses kartı alıp Windows üzerinden 7.1 açmayla gram fark yok. Kendim 7.1 kullanıyorum pek işe yaramıyor sesleri yanlış veriyor ve kullanmıyorum. Kullanmamak genel olarak 7.1 kulaklıklarda en mantıklı seçenek oluyor. Kablosuz da zaten 7.1 kullanılmıyor. Kısacası bir ses kartına 300 TL vericeksen buyur :).
Pro olan modeli ile tek farkı diyorum birisi 3.5mm birisi 7.1. Normalde Pro alacaktım kafam karıştığı için BH aldım. Satıcıya yazdığımda ürünü çoktan paketleyip sıraya koymuşlar ve değişim olmayacağını söyledi.

Mikrofon çıkarılabilir olmaması hariç hiç bir fark yok hatta çıkarılabilir olmaması daha iyi Fury X mikrofonu sorunlu tam oturmuyor bazen.
yalnız o kulaklık eskiden beri vardı?
Fury x de sorun var diye mikrofonu sabit yapmadılar.
Ve fury x in sorunları şu an yok denecek kadar az kablolu da ses sekmesini saymazsak

+ olarak fabrikalar farklı.
Biri Shenzen NewWeel
biri shenzen suntek

Son düzenleme:

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,010
İsim
Şahin Şahin

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Konuyu güncelledim. Mouse'yi koymayı unutmuşum, bir de Temmuz Haziran ayı gibi FURYLEVEL Y1 isminde Furylevel şirketi (markasına) ait ilk ürün satışa çıkacak. Bu arada klavye efsane olacak şimdiden söyleyim :)

Evet herkese selamlar!
Fury X hakkındaki deneyimlerimi ve yorumlarımı bugün ki konumda sizlerle paylaşacağım.

Üründen kısaca bahsedeyim;
Furylevel kanalı ile Rampage'nin ortak üretmiş olduğu Fury serisinin ilk ürünü olan Fury X, yakında Fury Z ve Fury X kablolu çıkacak konunun sonunda Fury Z ile ilgili birkaç bilgi ve fotoğraf bulunduracağım.
Lafı fazla uzatmadan incelemeye geçelim :)

Ürün linki : https://www.n11.com/urun/rampage-fury-x-71-wireless-kablosuz-oyuncu-kulakligi-1610756?magaza=furylevel

Kutu & Kutu içeriği:

Kutunun arkasında da bir takım bilgiler yer alıyor.

Alıntıyı görüntüle

Kutu içerisinden bir adet FURY X, bir adet mikrofon, 50 CM civarında Jack kablosu, USB dongle, ses kartı ve garanti belgesini de içeren kullanım kılavuzu çıkıyor.

Esnek bir mikrofon yapısına sahip. İstediğiniz yere koyduğunuzda orada kalabiliyor. Pufu çıkarsanız bile sesiniz karşıya sağlıklı bir şekilde gidiyor.Alıntıyı görüntüle

Wireless işlevini gören USB'miz de burda. 2.4 Ghz özelliğine sahip bu Dongle ile wireless özelliğini kullanabiliyorsunuz. Odanızda herhangi bir bluethoot veya kablosuz bir cihaz varsa çakışabilir. +olarak interneti pc de kablosuz olarak kullanıyorsanz da çakışabilir.Alıntıyı görüntüle

Kutunun içinden birde şöyle bir teşekkür mektubu çıkıyor. Çok iyi düşünülmüş :love:

Alıntıyı görüntüle

Rahatlığına ve diğer özelliklerine değinecek olursak;

Başta kablosuz kulaklık olduğu için, (bataryadır vs.) ağır sanıyordum. Fakat ağırlığına baktığımda gayet normal bir ağırlıkta olduğunu gördüm.
Alıntıyı görüntüle Tartı 2-3 Gr eksik veya fazla tartıyor olabilir.

Daha güzel bir ses verebilmek için BASS çıkış kanalları var. Fakat bunları açıp kapatamıyoruz, sürekli açık kalıyor fakat bu benim için - değil.

Alıntıyı görüntüle

7 kademeli ayarlanabilir yapıya sahip.
Alıntıyı görüntüle

Küçük - Büyük kafa yapılarını da destekliyor.

Protein deri pedler ile birlikte geliyor. Şöyle söyleyim;
Yazın terletiyor buna uyumlu kumaş ped alırsam 10 numara olacak yakında almayı düşünüyorum.

+/- özellikleri:

En büyük artısı kablosuz olması ve kablosuzda kablolu kulaklıklar gibi ses verme özelliğine sahip.
Hiçbir gecikme vs. bulunmuyor.
Mikrofonun tak çıkar yapıda olması da bir + özellik.

Eksileri:

-Yazlımın kablosuz da çalışmaması.
- Şarjının gözükmemesi.

Diğeceklerim bu kadar almak isteyen arkadaşlar detaylı videolarda bulunuyor

Burdan da çekim testine ulaşabilrsiniz :

Ve son olarak da forumdaki diğer incelemelere de burdan ulaşabilrisiniz:

Bu konuda da diğer kulaklıklar ile karşılaştırması var.

Alıntıyı görüntüle

Yakın zamanda çıkacak olan FURY Z Mouse : inşallah bende incelemesini yaparım :)

Bu arada @Abdullah Hacıgül Abi seninde bu ürünü incelemeni çok isterim.
F/P konusunda diğer markaların kulaklıklarından başarılı bir ürün.

Alıntıyı görüntüle
685 LİRA ? türkiyede asgari ücretle çalışanlar var be :D

Top Bottom