Neler Yeni

Rampage kalitesiz mi ?

fRoxy0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Bilal Danışman

Bu kulaklığı alıcağım fakat başka bir forumda rampage ürünlerinin üstüne sadece logo basıp sattığı söylentileri var kulaklıkların sesinin azaldığı 3 4 ay sonra bozulduğu vs vs bu yüzden kafam karıştı kulaklık her açıdan hoşuma gitti fiyatıda bana uygun. sizce almalımıyım ?

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,624
İsim
göksel yurtcan

Bu kulaklığı alıcağım fakat başka bir forumda rampage ürünlerinin üstüne sadece logo basıp sattığı söylentileri var kulaklıkların sesinin azaldığı 3 4 ay sonra bozulduğu vs vs bu yüzden kafam karıştı kulaklık her açıdan hoşuma gitti fiyatıda bana uygun. sizce almalımıyım ?
zaten tüm bu tarz markalar etiket basıp satıyor sadece temin ettikleri üreticilerin kalitesi değişiyor kulaklık hakkında bir şey bilmiyorum ama kaliteli olduğuna sanmam ayrıca bu fiyata 7.1 tavsiye etmem berbat sücüleri oluyor stereo bakmanız daha mantıklı olur bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
poyraz sezer

Rampage RGW9 Comfort adlı kulaklığı aldım 2 sene önce max 6 ay içinde iki tarafından açı tarafı kırıldı leş gibi malzeme kalitesi töbe ettim. cloud 2 kullanıyorum 1 yıldır memnunum​

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Emre Erkan Aydın
Rampage e para vermem ben alıcaksan kulaklık 3-5 fazla ver 2-3 yıl kullan rampage de bu yok alıyorsun max 5 ay sonra sağ vey sol dan ses gidiyor az daha para biriktirip güzel bir kulaklık al

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,624
İsim
göksel yurtcan

Rampage RGW9 Comfort adlı kulaklığı aldım 2 sene önce max 6 ay içinde iki tarafından açı tarafı kırıldı leş gibi malzeme kalitesi töbe ettim. cloud 2 kullanıyorum 1 yıldır memnunum​

comfort düzgün kullanılırsa gerçekten güzel cihat dediğiniz gibi menteşelerinde sorun oluyor genelde

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,016
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Belli olmuyor ya o konu mesela ben önceden çok kullaklık alırdım hepsi 1 ay maksimum dayanırdı ama rampage aldım bayadır kulanıyorum çok şükür.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama paran varsa başka markalarada bakabilirsin.

ConquerorXIV

80+ Gold
o fiyata tabi kalitesiz olur boşuna beklenti yüksek tutmanın bir anlamı yok

gamepower da hemen hemen aynı ama bazı ürünleri misal benim kullandıklarım hala iyi ekipmanlar

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,937
İsim
MehmedVII

Rampage kalitesi = Izoly
Berbat bir firmadır

Mert

80+ Silver
Eskiden Everest idi, marka algısı değiştirdiler ama kalite aynı. Bir kez aldım, bir daha asla.

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
comfort düzgün kullanılırsa gerçekten güzel cihat dediğiniz gibi menteşelerinde sorun oluyor genelde
Hocam ben düzgün kullandım benimki de kırıldı 🤡

Rampage'in bazı f/p ürünleri oluyor onlar alınabilir.Fakat onların fiyatıda piyasaya göre ucuz olduğundan pek kaliteli olmuyor.

PowerXitinia

80+ Bronze
Turbox ve İzoly kadar kalite olamacağını düşünüyorum (benim görüşüm)

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,624
İsim
göksel yurtcan
Hocam ben düzgün kullandım benimki de kırıldı 🤡

Rampage'in bazı f/p ürünleri oluyor onlar alınabilir.Fakat onların fiyatıda piyasaya göre ucuz olduğundan pek kaliteli olmuyor.
biraz öyle sorunlar olabiliyor ama sürücüleri o zaman fiyatına göre çok iyiydi

Turbox ve İzoly kadar kalite olamacağını düşünüyorum (benim görüşüm)
turbox izoly zaten bulabildiği enn ucuz ürünleri getiriyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,062
Üyeler
140,758
Son üye
Montascy
Top Bottom