Neler Yeni

Rampage kalitesiz mi ?

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Elimde Rampage marka klavye, fare, oyuncu koltuğu, kontrolcü ve iki adet kulaklık var. Ben sadece kulaklıklardan memnunum.

DisastrousTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Nurullah Atlı
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, Oyun. İkinci El, Matematik
Instagram
https://www.instagram.com/nurullah_atl
Steam
https://steamcommunity.com/id/disastroustr
Facebook
1000009873
Twitter
nurullah6152
Discord
Psyco6152#8468
rampage ürünleri kaliteli olanları var olmayanları var ama bunlar isim yaptık diye düşünerek saçma ***** fiyatlara satış yapmaya çalışıyorlar kazıklanmayacağınız ve kaliteli olduğundan emin olduğunuz olursa alırsınız ama piyasada öyle bir ürün yok :D :D

Hasan344

80+ Gold
Bazı kaliteli güzel ürünleri var ama genelde leş gibi kalitesi vardır rampagelerin.

Starlex

80+ Bronze

Bu kulaklığı alıcağım fakat başka bir forumda rampage ürünlerinin üstüne sadece logo basıp sattığı söylentileri var kulaklıkların sesinin azaldığı 3 4 ay sonra bozulduğu vs vs bu yüzden kafam karıştı kulaklık her açıdan hoşuma gitti fiyatıda bana uygun. sizce almalımıyım ?
Çoğu ürünü fason oluyor yani evet kalitesiz ama f/p konusunda bazı modellerde iyiler

heroesturkey

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Murat Gündoğdu
rampage kulaklığım vardı. 3 sene kullandım bozulmadı, lakin kablosunda açılma, derisinde dökülme vs oldu. Sesi 1 küsür senenin ardından ilk günkü gibi vermese dahi (kullanıcı hatası sebebiyle de olabilir, çok düşürdüm.) hala iyi ses veriyordu, 7.1'i de vardı. F/P ürünü rampage, ben severim. Farem de keza rampage den. Laptopta kullanırken, elimin olmadığı alana takıyordm usb girişi, haliyle yamulup temassızlığa başladı. Servise verdim, gelen fareyi sıfır sandım. Yenileyip her yerinden tekrar göndermişler. Servisi de ayrı övgüye tabii. Ben severim, çoğu kullanmadan, kulak dolgunluğuyla gelip yazıyor. Kulaklık hala sağlam fakat, değiştirme gereği hissetim, yedekte tutuyorum. Fareyi hala aktif olarak kullanıyorum.

Top Bottom