Neler Yeni

rampage rms 175bt 2+1 nasıldır

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Musa ÖZ
öncelikle merhabalar hoparlör almak istiyorum ortalama 1000 TL bütçem var https://www.mediamarkt.com.tr/tr/pr...ı-gaming-speaker-hoparlör-siyah-1227016.html# bu ürünü almayı düşünüyorum sizce nasıl
Rampage rms x9 kullanıyorum 6 aydır. Mükemmel bir hoparlör ses o kadar temiz ki. Şuan da stokları bitmiş gelirse mutlaka al. Rampage'in rahat rahat önerebileceğim bir ürünü. Gelir şimdi malzeme kalitesi yazanlar evet plastik ama gayet sağlam ve sesi mükemmel ayrıca çok ucuz. Öneririm.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,884
İsim
göksel yurtcan
Rampage rms x9 kullanıyorum 6 aydır. Mükemmel bir hoparlör ses o kadar temiz ki. Şuan da stokları bitmiş gelirse mutlaka al. Rampage'in rahat rahat önerebileceğim bir ürünü. Gelir şimdi malzeme kalitesi yazanlar evet plastik ama gayet sağlam ve sesi mükemmel ayrıca çok ucuz. Öneririm.
bu paraya zaten ahşap kasa bulamazsınız hocam

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Musa ÖZ
nasıl anlatamıyorsunuz hocam bu paraya hi-fi hoparlörmü bekliyorlarki
Hocam bi laf öğrenmişler "rampage in malzeme kalitesi kötü" e diyorum bu bütçe de daha iyisi var mı yok bütçe arttır öyle al falan diyorlar

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,884
İsim
göksel yurtcan
Hocam bi laf öğrenmişler "rampage in malzeme kalitesi kötü" e diyorum bu bütçe de daha iyisi var mı yok bütçe arttır öyle al falan diyorlar
malzeme kalitesi kötü oluğu doğru ama bu paraya kalite beklenmez bekleniyorsada 2.el bakılması lazım

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Musa ÖZ
Top Bottom