Neler Yeni

RAMPAGE TRAPPER 750 watt psu alınır mı

Y KRAL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Yasin Uzun
tabii ki iptal almak zorundalar.Mh ile iletişime geçin. Ki usülsüzlük yapıp iptal etmeseler bile adrese gelince teslim almazsınız oto iade olur. Ha tabi iade için biraz beklersiniz o biraz baş ağırtabilir.
Şöyle bi piyasaya bakayım birazdan dönerim.
çok teşekkür ederim ya sağolun hepiniz isterseniz iletisime geçebilirsiniz sizle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Var la

Hatta biraz baksak belki daha ucuza da bulunur.
hocam bayağa iyimiş bildiğin uçak ya kdmddmsm

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
İbrahim Toglu
çok teşekkür ederim ya sağolun hepiniz isterseniz iletisime geçebilirsiniz sizle
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bayağa iyimiş bildiğin uçak ya kdmddmsm
Bildiğin adamakıllı am5 hazır sistemleri 35-40k dan dan aşağı satmıyorlar şaka gibi. Tek tek toplarsak aşağıdaki sistem 30k'lara toplanabilir ama bulabildiğim en ucuz bu.
Bildiğin adamakıllı am5 hazır sistemleri 35-40k dan dan aşağı satmıyorlar şaka gibi. Tek tek toplarsak bu sistem 30k'lara toplanabilir ama bulabildiğim en ucuz bu.

Yukarıda önerilen 4070'li sistemde alınabilir .7800xt'li sistemden biraz geride perf verir ama gayet iyi sistem. İlerde yeni nesile geçmek için anakart-ram-cpu üçlüsünü değişmeniz gerekecek ama.

Y KRAL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Yasin Uzun
Bildiğin adamakıllı am5 hazır sistemleri 35-40k dan dan aşağı satmıyorlar şaka gibi. Tek tek toplarsak bu sistem 30k'lara toplanabilir ama bulabildiğim en ucuz bu.

Yukarıda önerilen 4070'li sistemde alınabilir .7800xt'li sistemden biraz geride perf verir ama gayet iyi sistem. İlerde yeni nesile geçmek için anakart-ram-cpu üçlüsünü değişmeniz gerekecek ama.
hocam bayağa uğraşmışsınız sanırım kusura bakmayın ama söylediğiniz gibi 4070 li sistem daha iyi çok teşekkür ederim sizce de alınır mı sonra alıp tekrar iade gibi şeyler yasamak istemiyorum güzel sisteme beziyor ve 650 watt yeter dimi

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
İbrahim Toglu
Est ne demek. Orada bir iki özelleştirme yapmanız daha iyi olur.
-1k daha ekleyip 750w olanı alın hem psu fsp iyi markadır hemde kasa daha tatlı duruyor.
-1k daha ekleyip anakartı ASUS PRIME B550M-K ile değişin b520m çok eksik bir kart.eğer az daha zorlayabilirim derseniz en güzeli 2k daha fazla asus tuf gaming olanla değişmek ama bu size kalmış tabi.
-1k daha ekleyip ram'i XPG Spectrix D41 2x16 ile değişin. Stock listedeki 2x8 miş bu yeni oyunlarda sorun çıkaracaktır. 4070 aldıysanız yeni oyun oynamak istersiniz.
Bu şekil 33-34k civarına çıkıyor ama sistem canavar haline dönüyor. Uzun süre götürür sizi.

Y KRAL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Yasin Uzun
Est ne demek. Orada bir iki özelleştirme yapmanız daha iyi olur.
-1k daha ekleyip 750w olanı alın hem psu fsp iyi markadır hemde kasa daha tatlı duruyor.
-1k daha ekleyip anakartı ASUS PRIME B550M-K ile değişin b520m çok eksik bir kart.eğer az daha zorlayabilirim derseniz en güzeli 2k daha fazla asus tuf gaming olanla değişmek ama bu size kalmış tabi.
-1k daha ekleyip ram'i XPG Spectrix D41 2x16 ile değişin. Stock listedeki 2x8 miş bu yeni oyunlarda sorun çıkaracaktır. 4070 aldıysanız yeni oyun oynamak istersiniz.
Bu şekil 33-34k civarına çıkıyor ama sistem canavar haline dönüyor. Uzun süre götürür sizi.
hocam bütçem malesef 26 k dı 30 a çıkarttım ama malesef keşke o kadar çıkabilse taksit yapıcağım fiyat biraz daha artıcak ben bu dediklerinizi ilerde değiştirsem daha iyi olur bütçeyi çok fazla aşıyor teşekkür ederim bu dedikleriniz değerlendireceğim saolun tekrardan iyiki varsınız 🤍

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
İbrahim Toglu
hocam bütçem malesef 26 k dı 30 a çıkarttım ama malesef keşke o kadar çıkabilse taksit yapıcağım fiyat biraz daha artıcak ben bu dediklerinizi ilerde değiştirsem daha iyi olur bütçeyi çok fazla aşıyor teşekkür ederim bu dedikleriniz değerlendireceğim saolun tekrardan iyiki varsınız 🤍
Rica ederim hayırlı olsun şimdiden. 🤙

Y KRAL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Yasin Uzun
Hocam moralini bozmak istemem ama bu sistem biraz cırt. Yeni sipariş geçtiysen iade etmeni öneririm. r5 5500 ve b520 o sisteme olmamış.Vatan da ayrı bir eksi zaten.
hocam çok teşekkür ederim fikri mi değiştirdiğiniz için saolun <3

Y KRAL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Yasin Uzun
Rica ederim hocam forumlar bu yüzden var. 😀 Aldınız mı sistemi?
hocam ben farklı bir sistem baktım
artı olarak m2 ssd yi Kioxia 1 tb yapıp ve ram leri sadece 16 gb ram yapmayı düşünüyorum ileride bir 16 daha ekliyeceğim sizce nasıl

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Kadir
arkadaşlar şu sistemi aldım
yaninda da o dedigim kasayi aldim rampage nin 750 watt iyla degistirdim watt i yetmez diye psu sunun kotu olduklarini soyluyorlar kotu mu eger kotuyse zarar verme olasiligi nedir
öncellikle ne iyi nede kötü bir sistem orta ile yüksek arası bişey iade etme imkanınız varsa DDR 5 almaya çalışın

yolyordam35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Celal Smyrna
hocam iade ettim parayı bekliyorum yukarıdaki sistem nasıldır
30kya 1 tb depolamali 13400fli 4060ti 16gbli baska sistem yok kardesim ustelik 3 taksit.

simdiden hayirli olsun. garanti bitmeye yakin guc kaynagini degistirirsin o kadar.

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Kadir
hocam ben farklı bir sistem baktım
artı olarak m2 ssd yi Kioxia 1 tb yapıp ve ram leri sadece 16 gb ram yapmayı düşünüyorum ileride bir 16 daha ekliyeceğim sizce nasıl
bak bunu alabilirsin bu iyi bir şey en azından 5500 den iyi

Top Bottom