Neler Yeni

RAMPAGE ULTİMATE VS ROG STRİX SCOPE RX

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
ckcnbzz
arkadaşlar aktif olarak kullandığım klavye rampage ultimate 2500 lira fakat sanırım artık piyasada yok ve ben de rog strix scope rx geçmek istiyorum hem asus hem de çok övülmüş bem de bayıldım klavyeye sizce geçmeli miyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
ckcnbzz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,156
İsim
Necati
arkadaşlar aktif olarak kullandığım klavye rampage ultimate 2500 lira fakat sanırım artık piyasada yok ve ben de rog strix scope rx geçmek istiyorum hem asus hem de çok övülmüş bem de bayıldım klavyeye sizce geçmeli miyim?
Klavyeniz 2500tl değil , stokta az olduğu için fiyatı 2500 olarak stokta yok olarak gözüktürüyorlar. ROG RX Red ile rampage ultimate karşılaştırılamaz bile benim gözümde. 1 yıl kullandım harika bir klavye , kesinlikle geçin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
ckcnbzz
Klavyeniz 2500tl değil , stokta az olduğu için fiyatı 2500 olarak stokta yok olarak gözüktürüyorlar. ROG RX Red ile rampage ultimate karşılaştırılamaz bile benim gözümde. 1 yıl kullandım harika bir klavye , kesinlikle geçin.
ben de öyle düşünüyorum geçicem sanırım

eggmen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Egemen Parlak
2 senedir rampage ultimate optik red switch kullanıyorum ve rampage'nin kullandığım en iyi ürünü; çoğu "mekanik klavyeyi" tokatlar. Klavyede bir probleminiz yoksa ve zengin değilseniz boşa masraf yapmış olursunuz. Asus rog strix scope ile kıyaslanamaz ancak paranız varsa alın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
ckcnbzz
2 senedir rampage ultimate optik red switch kullanıyorum ve rampage'nin kullandığım en iyi ürünü; çoğu "mekanik klavyeyi" tokatlar. Klavyede bir probleminiz yoksa ve zengin değilseniz boşa masraf yapmış olursunuz. Asus rog strix scope ile kıyaslanamaz ancak paranız varsa alın.
bende öyle düşünüyorum şuan bi arkadaşta var onunkini deniyorum arada gerçekten sertlik tepki olarak fark var bende yaklaşık 2 senedir kullanıyorum gayet iyi ama bendeki brown switch

eggmen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Egemen Parlak
bende öyle düşünüyorum şuan bi arkadaşta var onunkini deniyorum arada gerçekten sertlik tepki olarak fark var bende yaklaşık 2 senedir kullanıyorum gayet iyi ama bendeki brown switch
Fark tabi olur sonuç olarak rampage var asus var ama sizin bütçenize bakar bu soru. Çünkü başlıktaki sorunun cevabı her türlü asus, param var derseniz alın geçin.

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,462
İsim
Yusuf
yani tamamıyle zevk meselesi. ama katkı olarak veya avantaj olarak %5 bile etki sağlamayacak. hani bi klavyede zevk için kallavi para verilir ama kıyas performansı için verilmez gibi geliyor bana.

PunkiesT

80+ Bronze
Bende deluxe olanı aldım yeni aynı tarzsa fazla ses çıkarmıyor hassasiyet olarak iyidir

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
ckcnbzz
çok teşekkürler arkadaşlar geçeceğim sanırım

Maethril_

80+ Bronze
En kötü ROG u kullanırsın diğeri de yedek olur . Oyunlarda vesaire öyle aman aman bir fark olacağını sanmıyorum.

Top Bottom