Neler Yeni

Raporum Yok, Sınava Girmedim Ne Yapmalıyım?

106410

80+ Silver
İdareyi ailenden birine aratır öylede izinli yazıyorlar ben öyle yapıyordum

Aileme aratma şansım yok :D Hiç münakaşaya girecek durumda değilim şuan onlarla.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Öğleden sonra mı gideyim sağlık ocağına? Bulantı ve ishalim var desem rapor alma şansım var mı ilaç yazdırdığım taktirde?
Çok sayıda bu bahane ile iş yerine rapor gönderdiğim oldu. Birazda durgun ve bitkin bir şekilde davranırsan raporu alacağını düşünüyorum.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Çok sayıda bu bahane ile iş yerine rapor gönderdiğim oldu. Birazda durgun ve bitkin bir şekilde davranırsan raporu alacağını düşünüyorum.
Aynen almama ihtimali yok denilecek kadar düşük.

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
981
İsim
Kaira Bilgic
Normalde yazıyor. En azından geçen sefer gittiğimde yazmıştı.
yazar problem değil merak etme ama muhtemelen bir şey yapamazsın mazeret sınavına girersin / bu arada gidebiliyorsan git al kesinlikle şimdi 3. sayfadaki yorumlarını gördüm de

106410

80+ Silver
Sanırım öğlen 1'e kadar öğle molaları var, 1 den sonra gidip şansımı deneyeceğim.

Drelzem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Furkan öz
ASM lerde normalde rendavu sistemi var fakat bazıları pratik olarak uygulamıyor.Senin durumuna gelirsek aile hekimin tanıdık ise durumunu anlat belki verebilir.Malesef eskisi gibi değil artık,bakanlık doktorları usulüne uygun verilmeyen raporlar için cezalandırıyor.Doğal olarak da kimse bu sorumluluğu almak istemiyor.

Ziona

80+ Silver
Normalde bugün sınavım vardı fakat geç uyandığımdan dolayı yetişemedim, bildiğim kadarıyla sağlık ocağına gidip rapor yazdırabilmem için de randevu almam gerekiyor fakat en erken yarın için randevu veriyorlar. Ne yapmam lazım?
Sağlık ocağına gidip alabilirsin sorun olmaz sanırım.

Arslannn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Muhammed yılmaz
Veli dilekçesi yeterli oluyor diye biliyorum velin o gün izinli olduğu bir dilekçeyle belirtirse sıkıntı olmaz

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,597
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Bende bugün okula gitmedim ama sınavım vardı özel doktordan rapor istedim evdeki printerdan bastım ve resmini müdüre gönderdim ez

106410

80+ Silver

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,013
İsim
Batuhan Divrik
Lise?

Rapor olmazsa en son çare onu deneyeceğim.
Ben veli dilekçesini kendim yazıyordum xd. Ama bir gün bile o dileçeyi sormadılar bana ben kendim gidip izinli gözükeyim diye idareye veriyordum. Yoksa hocalarım sormuyordu izin dilekçen nerede diye falan. Ama yine de sağlık ocağına git al olmazsa veli dilekçesiyle de girmemezlik yapabilirsin bir şey olmaz.

Top Bottom