Neler Yeni

Razer Barracuda Vs Razer Kraken V3 Pro Vs Ss Nova 7

kayrakkus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kayra Akkuş
Bütçe
6000
Merhaba arkadaşlar.. genllikle oyun müzik ve film izlemek için kullanacağım bir kablosuz kulaklık arıyorum ve 6000 tl bütçem var. Razer Kraken V3 pro almıştım ama diğer kulaklıkların daha iyi olduğunu öğrendim ve iade edicem. fakat bunu önce danışmak istedim sizce hangi kulaklık daha iyi.

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Barracuda X 2021 versiyon kullanıyorum gayet memnunum bi kaç ayar yaptım 1 yıla yakındır kullanıyorum. HyperX iade edip geçmiştim razer bence ses konusunda en iyi markalardan bass vb seviyorsan ses kalitesi olarakta iyi yani

Son düzenleme:

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,993
İsim
Emir
Merhaba arkadaşlar.. genllikle oyun müzik ve film izlemek için kullanacağım bir kablosuz kulaklık arıyorum ve 6000 TL bütçem var. Razer Kraken V3 pro almıştım ama diğer kulaklıkların daha iyi olduğunu öğrendim ve iade edicem. fakat bunu önce danışmak istedim sizce hangi kulaklık daha iyi.
hocam merhabalar kulaklık konusunda razeri ben pek tavsiye edesım gelmıyor çünkü barracuda x 2021 kullandım pedleri hiç hosuma gitmedi ve fiyatını hak edicek bir kalite yoktu bence+ olarak tek bu modelın değil blackshark v2 ninde pedlerı çok dandik geldi bana sadece itopyada denemiştim yani razer kulaklık öneresim gelmıyor benım nova 7 olabilir veya hs80 wireless bakabilrsinz kablolusunu kullanyıorum baya memnunum nova 7den kat kat daha iyi şahsi fikrim tek - yanı şarjı olabilir nova 7 30saat iken hs80 20saat fakat kablolu kullanma şansınız da var
incelemesi:https://www.technopat.net/2021/08/30/corsair-hs80-rgb-wireless-kulaklik-seti-incelemesi/

kayrakkus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kayra Akkuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam merhabalar kulaklık konusunda razeri ben pek tavsiye edesım gelmıyor çünkü barracuda x 2021 kullandım pedleri hiç hosuma gitmedi ve fiyatını hak edicek bir kalite yoktu bence+ olarak tek bu modelın değil blackshark v2 ninde pedlerı çok dandik geldi bana sadece itopyada denemiştim yani razer kulaklık öneresim gelmıyor benım nova 7 olabilir veya hs80 wireless bakabilrsinz kablolusunu kullanyıorum baya memnunum nova 7den kat kat daha iyi şahsi fikrim tek - yanı şarjı olabilir nova 7 30saat iken hs80 20saat fakat kablolu kullanma şansınız da var
incelemesi:https://www.technopat.net/2021/08/30/corsair-hs80-rgb-wireless-kulaklik-seti-incelemesi/
Tamam Hocam büyük ihtimalle nova 7 alıcam ama nova 7 dede ses ayarı yapılmadan iyi değil diyorlar ses kötü geliyo diyorlar. ps5 te ses ayarı olmadığı için kötü performans veriyormuş.

Top Bottom