Neler Yeni

Razer Barracuda X 2021 ve 2022 Farkı

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Ahmet Şeker
hocam arkadaşlarından yorumlarından yola çıkarak 2022 bence daha mantıklı bluetooth filanlada pc ye bağımlı olmazsınız yazılım desteği ile özelleştirmelerinizi yaparsınız
hocam alıcısı zaten typec direkt telefon girişi yani yazılım desteğini olarakta dolby atmos almayı düşünüyorum 2022 kullananlar bile dolbyle kullanıyor internette gördüğüm kadarıyla
Mesaj otomatik birleştirildi:

2022 modelini kullanıyorum bluetooth dışında ufak tefek ses iyileştirmesi var diye biliyorum 2022 de. Ben bluetooth çok kullandığım için 2022 aldım ama bütçen yetmiyorsa ve bluetotth kullanmayacaksan 2022 almana gerek yok
En büyük artısı pil ömrünün 2.5 kat artmış olması. Onun dışında bluetooth bağlantıya sahip o da var. Aradaki 1k farka değmez bence. Üstüne koyup Blackshark v2 pro falan alırım.
Ciddi fark var aralarında, 2 katına varan batarya ömrü ve Bluetooth eklendi. Ayrıca pek emin değilim ama yazılım desteği de olabilir net bilen bir arkadaş bilgilendirirse sevinirim.
peki cloud 2yle arasında oyunlarda aşırı fark olmaz değil mi mobilde kullanılması falan güzel çünkü baya

Son düzenleme:

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Birol azak
hocam alıcısı zaten typec direkt telefon girişi yani yazılım desteğini olarakta dolby atmos almayı düşünüyorum 2022 kullananlar bile dolbyle kullanıyor internette gördüğüm kadarıyla

peki cloud 2yle arasında oyunlarda aşırı fark olmaz değil mi mobilde kullanılması falan güzel çünkü baya
cloud 2 kullanmadığım için o konu hakkında yorum yapamam hocam

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

Ses anlamında Barracuda X, Mikrofon anlamında Cloud 2 daha iyi diye aklımda kalmış benim. Yanlış mı doğru mu tam hatırlamıyorum.

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Ahmet Şeker
Ses anlamında Barracuda X, Mikrofon anlamında Cloud 2 daha iyi diye aklımda kalmış benim. Yanlış mı doğru mu tam hatırlamıyorum.
dediğiniz gibiyse çok iyi mikrofonu discord dışında kullanmıyorum zaten

Top Bottom