Neler Yeni

Razer Barracuda X 2022 alınır mı?

marvexy

80+

Kullanan arkadaşlar herhangi bir sorun yaşadılarsa belirtirlerse sevinirim. Bu fiyat bandında daha iyisi varsa önerilere açığım.

fruko.gzz

80+ Bronze

Kullanan arkadaşlar herhangi bir sorun yaşadılarsa belirtirlerse sevinirim. Bu fiyat bandında daha iyisi varsa önerilere açığım.
alınır kullanıyorum şuanda

fruko.gzz

80+ Bronze
CS2-Valo-R6 gibi oyunlarda kullandınız mı? Ses kasmak için.

Dip ses
Boğuk ses
Bağlantı-geçiş problemleri yaşadınız mı?
Hayır hiç sorun yaşamadım gayet rahat ses kasılıyor sadece dongle biraz hassas bozuldu servise gittim 10 dakikada yenisi verdiler gayet memnunum

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
Ahmet Yıldırım
Ben barracuda x 2020 kullanıyorum. 13 saat taktım kafamı ağırtmadı öneririm.

marvexy

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayır hiç sorun yaşamadım gayet rahat ses kasılıyor sadece dongle biraz hassas bozuldu servise gittim 10 dakikada yenisi verdiler gayet memnunum
Ben barracuda x 2020 kullanıyorum. 13 saat taktım kafamı ağırtmadı öneririm.
Ürünün olumsuz yorumlarına bakarak soruyorum hocam.

Sol kulaklıkta çatlama, kırılma, aşınma vs. çok oluyormuş.
Valorantta ses boğuk diyen birsürü kişi var, herhangi bir ayar yaptınız mı aldıktan sonra?
Ses kesilmesi, bağlantı kopması vs. oldu mu?

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
Ahmet Yıldırım
Ürünün olumsuz yorumlarına bakarak soruyorum hocam.

Sol kulaklıkta çatlama, kırılma, aşınma vs. çok oluyormuş.
Valorantta ses boğuk diyen birsürü kişi var, herhangi bir ayar yaptınız mı aldıktan sonra?
Ses kesilmesi, bağlantı kopması vs. oldu mu?
Çatlama kırılma vs. hiçbiri olmadı. Pad'i kirlenmedi bile. Valorantta ses boğuk değil. 7.1 özelliği var kod ile aktif ediyorsun ama ben pek beğenmediğim için kullanmadım. Hiçbir ayar yapmadım. Zaten benim kullandığım pek ayar yapma özelliği yok. Bluetooth özelliği bile yok. Ama kopma için şunu söyleyebilirim. Bazen cozutuyor ses kopuyor hemen geliyor. Bu dediğim çok nadir oluyor. Bunu düzeltmek için bir girişimde bulunmadım, uzun süredir de böyle bir şey yapmiyor. Dalgalanmalar sebebiyle oluyor sanırım. Bence büyük bir sorun değil.

yenigeldim

80+ Silver
Bendeki kulaklıkta ses açma kısma bozuldu.Neredeyse hiç kullanmadım. Sağ kulaklığa ses gitmiyor.oynayınca düzeliyor.

marvexy

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bendeki kulaklıkta ses açma kısma bozuldu.Neredeyse hiç kullanmadım. Sağ kulaklığa ses gitmiyor.oynayınca düzeliyor.
Sağ kulaklığa ses gitmiyor dediğiniz ses açma kısma yeriyle mi alakalı yoksa farklı bir durum mu? Birde sizce ses kasması nasıl?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çatlama kırılma vs. hiçbiri olmadı. Pad'i kirlenmedi bile. Valorantta ses boğuk değil. 7.1 özelliği var kod ile aktif ediyorsun ama ben pek beğenmediğim için kullanmadım. Hiçbir ayar yapmadım. Zaten benim kullandığım pek ayar yapma özelliği yok. Bluetooth özelliği bile yok. Ama kopma için şunu söyleyebilirim. Bazen cozutuyor ses kopuyor hemen geliyor. Bu dediğim çok nadir oluyor. Bunu düzeltmek için bir girişimde bulunmadım, uzun süredir de böyle bir şey yapmiyor. Dalgalanmalar sebebiyle oluyor sanırım. Bence büyük bir sorun değil.
Oyunda tam arkadan gelen seslerde problem oluyor diyorlar ses kasarken, sizce ses kasması nasıl?

yenigeldim

80+ Silver
Sağ kulaklığa ses gitmiyor dediğiniz ses açma kısma yeriyle mi alakalı yoksa farklı bir durum mu? Birde sizce ses kasması nasıl?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyunda tam arkadan gelen seslerde problem oluyor diyorlar ses kasarken, sizce ses kasması nasıl?
Bence bir temassızlık oluyor.

Çok pro bir oyuncu değilim ayda yılda bir girerim. Ama sesin nereden geldiğini anlayabiliyorum gayet rahat.Arada saçma sapan kopuyordu. PUGB de 1-1 kalmıştım bağlantı gitti. Ses kasamayınca ölmüşüm mesela

marvexy

80+
Bence bir temassızlık oluyor.

Çok pro bir oyuncu değilim ayda yılda bir girerim. Ama sesin nereden geldiğini anlayabiliyorum gayet rahat.Arada saçma sapan kopuyordu. PUGB de 1-1 kalmıştım bağlantı gitti. Ses kasamayınca ölmüşüm mesela
Sizce almalı mıyım hocam? Olumsuz olarak gördüğüm pek çok yorum var fakat bu fiyat bandında sorun olmayan kulaklık da görmedim. Şans işi diyorlar bende de o yok :d

Son düzenleme:

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
Ahmet Yıldırım
Dediğin sorun valorant oyununda var direkt sesleri yanlış verebiliyor. Ses kasma olarak cs2 ve valorant oynuyorum. Arkadaşım blackshark kullanıyor. Onun duymadığı sesi ben duyabiliyorum. Tabii onun sagırlıgından da olabilir. Benim yüksek seslere karşı hassasiyetim var. Kullaklık ayarı sonda bir şekilde bilgisayardaki ses seviyesini 20 olarak kullanıyorum. Hiç sorun yaşamadım nadir anlar haricinde. Bence alın pişman olacağınızı düşünmüyorum. Razer markasına da ayrıca bir güvenim var nedenini bilmiyorum.

Bilal539

80+ Silver

Sizce almalı mıyım hocam? Olumsuz olarak gördüğüm pek çok yorum var fakat bu fiyat bandında sorun olmayan kulaklık da görmedim. Şans işi diyorlar bende de o yok :d
2023 model vereyim 3k ya değişimden gelmişti kontrol amaçlı açtım 1 yıl daha garantili. Kutu fatura her şey tam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
996,457
Üyeler
157,601
Son üye
Hckbll
Top Bottom