Neler Yeni

Razer Barracuda X 2022 alınır mı?

marvexy

80+
2023 model vereyim 3k ya değişimden gelmişti kontrol amaçlı açtım 1 yıl daha garantili. Kutu fatura her şey tam.
Teşekkürler hocam, ben amazondan alacağım iade seçeneği olduğu ve uğraştırmadığı için. Siz niye garantiye gönderdiniz ve niye satıyorsunuz?

Bilal539

80+ Silver
Teşekkürler hocam, ben amazondan alacağım iade seçeneği olduğu ve uğraştırmadığı için. Siz niye garantiye gönderdiniz ve niye satıyorsunuz?
daha üst bir model aldım menteşesi kırılmıştı birde üst tarafında açılma vardı ilk aldığımdan beri sorunluydu üretimsel bir hata olmuş demekki bunda bir problem yoktu.

musaclk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Musa
Cihazı 1 yıldır kullanıyorum ve bence alınır. Şarjı bana 1-1.5 hafta yetiyor. Pedler oldukça rahat; 6-10 saat taksam da herhangi bir rahatsızlık vermiyor. Ses seviyesi gayet güzel, 7.1'i sevmediğim için THX'i aldım (isteğe bağlı). Bağlantı konusunda hiç problem yaşamadım, sadece ilk aldığım zamana göre menzili biraz düşmüş gibi hissediyorum. İlk zamanlar odamdan mutfağa gittiğimde bağlantı kopmuyordu ama şu an kopuyor. Masaüstünden laptopa geçtiğim için de olabilir. tek sorunum birkaç kere yere düşürdüm fotoğraftaki yer kırıldı :D o benim hatam

Ekler

• WhatsApp Görsel 2024-08-09 saat 15.06.59_4664064d.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-08-09 saat 15.06.59_4664064d.jpg
    163.8 KB · Hit: 34

marvexy

80+
Cihazı 1 yıldır kullanıyorum ve bence alınır. Şarjı bana 1-1.5 hafta yetiyor. Pedler oldukça rahat; 6-10 saat taksam da herhangi bir rahatsızlık vermiyor. Ses seviyesi gayet güzel, 7.1'i sevmediğim için THX'i aldım (isteğe bağlı). Bağlantı konusunda hiç problem yaşamadım, sadece ilk aldığım zamana göre menzili biraz düşmüş gibi hissediyorum. İlk zamanlar odamdan mutfağa gittiğimde bağlantı kopmuyordu ama şu an kopuyor. Masaüstünden laptopa geçtiğim için de olabilir. tek sorunum birkaç kere yere düşürdüm fotoğraftaki yer kırıldı :D o benim hatam
Teşekkür ederim. THX ne oluyor, ne için aldınız? Sizce fps oyunlarında ses kasması nasıl?

musaclk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Musa
Teşekkür ederim. THX ne oluyor, ne için aldınız? Sizce fps oyunlarında ses kasması nasıl?
THX, tıpkı 7.1 gibi ekolayzer vb. ayarlar yapabildiğin bir uygulama. Çok fazla bilgim yok ama internetten daha ayrıntılı bilgi alabilirsin. Kulaklık satın aldığında, uygulamayı %50 indirimle alabiliyorsun kod ile .

FPS oyunlarda ses kalitesi oldukça iyi; adım seslerini vb. net bir şekilde nereden geldiğini duyabiliyorsun. Ayrıca, eklemeyi unuttum, bass, çızırtı vb. sorunlar yaşamadım. Uygulamada bass vb. ayarlar full açık olsa bile bu tür ses sorunları duymadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yine de ekleyeyim. Çızırtı, dip ses vb. kronik sorunlar, kulaklıklarda şans işi gibi. Bunu sadece Razer için söylemiyorum. Bu tür sorunları yaşayanlar var, ama benim şansıma sorunsuz bir cihaz geldi.

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,099
İsim
Mert Metshi
2021 ve 2022 kullandim memnunum tek sikinti kafa bandinin yapiskanlari saglam degil hafif aciliyor orasi

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
Kağan UĞURLU
Daş gibi daş halen devamke 1 yıl olacak. :kedi:

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
Kağan UĞURLU

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,099
İsim
Mert Metshi
Daha önceki mesajlarda belirttiğim sorunlardan yaşadığınız oldu mu? Sizce fps oyunlarında ses kasması nasıl?
baska sorun yasamadim hocam cs valo warzone r6 gibi oyunlar oynadim guzel ses kasiliyor

fruko.gzz

80+ Bronze
Ürünün olumsuz yorumlarına bakarak soruyorum hocam.

Sol kulaklıkta çatlama, kırılma, aşınma vs. çok oluyormuş.
Valorantta ses boğuk diyen birsürü kişi var, herhangi bir ayar yaptınız mı aldıktan sonra?
Ses kesilmesi, bağlantı kopması vs. oldu mu?
Yok hocam bende gram olmadı

Top Bottom