Neler Yeni

Yardım Razer Basilisk X Mouse Bozuldu

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
404
İsim
halil
razer basilisk x hyperspeed normal mousepadda kullanırken güzelce bi anda imleç hareket etmemeye başladı titriyor kendi kendine çok yavaş rastgele hareket ediyor. 2-3yıldır kullanıyorum garantisi bitik, garanti 792TL tamir ücreti çıkardı , galiba sensör bozuldu, ne yapmalıyım yardım öneri bekliyorum, ulusal razere mail falan atayım mı ?
değişim yapar mı ücretsiz

Gurkanpiro

80+ Gold
yapmayabılır sıfırının 2700 oldugu zaman yaptırılabılır 700 tl ye adam akıllı mouse yok

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
404
İsim
halil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yapmayabılır sıfırının 2700 oldugu zaman yaptırılabılır 700 tl ye adam akıllı mouse yok
ama mouseyi 3 yıldır kullanıyorum 1-1,5k daha ekleyip yenisini almak mantikli degil mi

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
404
İsim
halil
upupupupup

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
Mert Aksu
700 e yaptır en kötü 2. el olarak satarsın

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
613
İsim
Barış Okçu
razer basilisk x hyperspeed normal mousepadda kullanırken güzelce bi anda imleç hareket etmemeye başladı titriyor kendi kendine çok yavaş rastgele hareket ediyor. 2-3yıldır kullanıyorum garantisi bitik, garanti 792TL tamir ücreti çıkardı , galiba sensör bozuldu, ne yapmalıyım yardım öneri bekliyorum, ulusal razere mail falan atayım mı ?
değişim yapar mı ücretsiz
Bunlar kolay kolay bozulmaz komple sök sensörü ve altındaki plastiği güzelce temizle sonra düzelirse yeni skatez alırsın mis gibi olur

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
404
İsim
halil
Bunlar kolay kolay bozulmaz komple sök sensörü ve altındaki plastiği güzelce temizle sonra düzelirse yeni skatez alırsın mis gibi olur
Arenaya yolladım hareket sensörü bozuk diyor kral?

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
613
İsim
Barış Okçu
Arenaya yolladım hareket sensörü bozuk diyor kral?
Hocam onlar ota boka bozul der geçer bende garanti bitimine 1 ay kala gönderip hep sıfırını alırım. En kötü ihtimalle sensörünü bile değiştirtebilirsin.

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
404
İsim
halil
Hocam onlar ota boka bozul der geçer bende garanti bitimine 1 ay kala gönderip hep sıfırını alırım. En kötü ihtimalle sensörünü bile değiştirtebilirsin.
skatezleri çıkarıp temizledim hala düzelmedi içini mi açmam lazim

Top Bottom