Neler Yeni

Çözüldü✓ Razer blackshark v2 pro 2023 Hoparlör olarak görünüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Yavuz AYDIN
Hyperx Cloud III Wireless ve Razer blackshark v2 pro 2023 arasında kaldım ve son anda Razer'a karar kıldım 1 günde sipariş elime ulaştı. İlk bakışta gayet güzel görünüyor ama henüz kullanabilmiş değilim. Bilgisayarda Kulaklık değil Hoparlör olarak gözüküyor ve sesleri tok değil tiz olarak veriyor. Yazılımını yükledim bir değişiklik olmadı bu konuda acil yardıma ihtiyacım var. Çözemezsem iade etmeyi düşünüyorum.

Ekler

• 1.png
    1.png
    49.8 KB · Hit: 18

Ashoun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Mert ash
1723141734242.png

valla bende de var böyle kullanıyom uygulaması hayat değiştiren bir şey değil bence böyle de iyi geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Yavuz AYDIN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorun şu. Sesleri stereo alamıyorum. Bu yüzden fps tarzı oyunlarda çile çekiyorum. Bunu kabul edip kullanmakta saçma geliyor

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Arda doğan
Hyperx Cloud III Wireless ve Razer blackshark v2 pro 2023 arasında kaldım ve son anda Razer'a karar kıldım 1 günde sipariş elime ulaştı. İlk bakışta gayet güzel görünüyor ama henüz kullanabilmiş değilim. Bilgisayarda Kulaklık değil Hoparlör olarak gözüküyor ve sesleri tok değil tiz olarak veriyor. Yazılımını yükledim bir değişiklik olmadı bu konuda acil yardıma ihtiyacım var. Çözemezsem iade etmeyi düşünüyorum.
Yazılım olarak thx yüklediysen thx'de hoparlörü veya direk kulaklığı seçiceksin onu seçtiğin anda otomatik olarak windows ses seçeneklerinde yazılım platformu veya kulaklığın ismi olarak gözükücek ve seçilecek

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Yavuz AYDIN
Razer Snyapse 3 yükledim görselde ki gibi ayarlar.

Ekler

• 2.png
    2.png
    169.7 KB · Hit: 10
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Yavuz AYDIN
Son güncellemem. Ürünü iade ediyorum. Yazılım desteği inanılmaz derecede kötü. Sistemi mi w10 dan w11 pro ya yükseltip seslerde bir tık kalite artışı yakaladım fakat razer synapse programı inanılmaz derecede kötü ve bilgisayarı gereksiz yere yoruyor oynadığınız oyunları çok etkiliyor. önermiyorum iade ediyorum.

Top Bottom