Neler Yeni

Razer BlackShark V2 USB 7.1 boğuk ses problemi

winneR007

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
winneR
Arkadaşlar geçenki paylaşılan indirimleri görerek bu kulaklığı satın aldım dünden beri test ediyorum lakin hiç memnun kalmadım. Sennheiser'ın çok çok eski kulaklığı bile daha iyi ses veriyor. Hep bass gibi sanki sesler arkada kalıyor. Razer Central üstünden de denedim yok sesler boğuk gibi sanki ses filan kasamıyorum. İade etmeye çalışsam sizce iade alırlar mı?

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,245
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
İade edemezsin de eq ayaları vardı forumda ordan bakıp uygulamasından ayar yap.

winneR007

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
winneR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İade edemezsin de eq ayaları vardı forumda ordan bakıp uygulamasından ayar yap.
Hocam denedim vallaha eq ayarlarını da yaptım, hiçbir şey değişmedi yine boğuk geliyor. Alınmıyor diye yazıyor hijyen ürünüymüş bilmem ne ama yine de deneyeceğim yapacak bir şey yok. Ses kasamıyorum sesler boğuk, müzik dinlemek zevkli olmuyor ne yapacağım ben kulaklığı. Aslında kulaklığın arızalı olduğunu kanıtlarsam alırlar da belki kanıtlamak mesele işte böyle kullanılacak gibi değil yoksa. Ya yazılımsal bir problem var ya da kulaklık arızalı bu kadar kötü ses vermesi akıl karı değil.

Hypnx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Batuhan
Hocam denedim vallaha eq ayarlarını da yaptım, hiçbir şey değişmedi yine boğuk geliyor. Alınmıyor diye yazıyor hijyen ürünüymüş bilmem ne ama yine de deneyeceğim yapacak bir şey yok. Ses kasamıyorum sesler boğuk, müzik dinlemek zevkli olmuyor ne yapacağım ben kulaklığı. Aslında kulaklığın arızalı olduğunu kanıtlarsam alırlar da belki kanıtlamak mesele işte böyle kullanılacak gibi değil yoksa. Ya yazılımsal bir problem var ya da kulaklık arızalı bu kadar kötü ses vermesi akıl karı değil.
15 günü geçmediyse koşulsuz iade hakkın var , hijyen ürünü kulak içi kulaklıklar için geçerli.

winneR007

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
winneR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar iade talebi oluşturdum gelip aldılar ama satıcının yorumları pek olumlu değil. Öyle kolay kolay ürün iade eden biri değilim ama kulaklık kullanılacak gibi değildi. Sesler boğuktu ve beni çok rahatsız etti. Çok eski sennheiser kulaklığım bile ondan daha temiz ses veriyor. Ürünün kutusu olsun başka aksesuarları olsun hiçbir yerinde hasar yok. Satıcı Razer Shop(Nethouse) adlı firma umarım iade alırlar.

Top Bottom