Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Razer Blackshark v2 + USB Ses Kartlı Kulaklık 2519 TL

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
Mikrofon performansı nasıl hocam?
Güzel mikrofon performansı. Onun da bir çok ayarı mevcut. Discord üzerinden defalarca test ettim. Bir sıkıntı yok. Tertemiz gidiyor dedi arkadaşlarım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütün v2'lerde ses kartı verilmiyor.
V2X modellerinde ses kartı yok. V2X modelleri de ikiye ayrılıyor: 3.5mm jak girişli ve USB girişli olan diye.

V2 modeli de ikiye ayrılıyor şuan. V2 düz USB ses kartlı modeli ve SE (Special Edition) modeli. Sitesine bakarsanız tüm modelleri bunlar. V2 Pro ya değinmedim kablosuz diye. Attığım üründe de USB ses kartı mevcut. Resimde öyle gözüküyor.

V2'nin USB versiyonu vardı sanırım o daha iyi. Normal V2'de ses kartı yok Y kablo var ayırıcı.
Arkadaşım bu normal ses kartlı olan modeli. USB ses kartı bulunuyor bunda. O yüzden indirimli diye attım. Senin bahsettiğin model bu işte. USB ses kartlı versiyonu resme dikkatlice bakarsan görürsün.

Almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz oyun için? Rainbow six ve hikayesi oyunlar oynuyorum. Müzik falan umurumda değil ve kronik sorunu varmı?
Tavsiye ederim oyun için gayet fazlasıyla yeterli. Çok bile geliyor oyunda sesleri. İlk başta alışman zaman alabilir. THX yüzünden baş ağrısı da yapabilir. Zamanla alışırsın. Oyun içi her şeyin sesi çok fazla geliyor. Memnunum.

Son düzenleme:

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,764
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
V2'nin USB versiyonu vardı sanırım o daha iyi. Normal V2'de ses kartı yok Y kablo var ayırıcı.
Bende var zaten. Kutusunda V2 + USB Soundcard yazıyor ve içinden ses kartı çıktı. Sadece dikkat edilmesi gerektiğine dikkat çekmiştim.

Top Bottom