Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Razer BlackShark V2 USB 7.1 Hepsiburada 1.589 TL

PeaceVII

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Barış Torunlar
Merhaba beyler ben şimdi sipariş verdim razer Shop attığınız linkten ödemesini yaptım daha önceden alan dün veya ondan önce ki gün güvenilir mi sorun çıkar mı ödemeyi yaptımda zaten başka alan var mı onu merak ettim piyasaya göre fiyatı az çünkü
Belli aralıklarla bu fiyata düşüyor zaten 2 aydır düşmesini bekliyordum düştü sonunda, 1200 civarına düşmesini bekliyordum fakat suan ki zamanda pekte mümkün değil gibi bu fiyatı kaçırmamak lazım. Ben dahil alan var burda güvenilirdir. Hepsiburada üzerinden alıyorsun bir şey olacağını sanmıyorum.

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
Belli aralıklarla bu fiyata düşüyor zaten 2 aydır düşmesini bekliyordum düştü sonunda, 1200 civarına düşmesini bekliyordum fakat suan ki zamanda pekte mümkün değil gibi bu fiyatı kaçırmamak lazım. Ben dahil alan var burda güvenilirdir. Hepsiburada üzerinden alıyorsun bir şey olacağını sanmıyorum.
Teşekkür ederim geri dönüşünüz için. Ben Eylül ayında kasa alacağım, ekipmanları yavaş yavaş diziyorum V2X bile 1200 TL lere dayanmışken kaçırmamak için aldım sizce mantıklı mı yani sonrada alabilirdim?

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Aziz
1200-1300 TL aralığına düştüğünde ben de umursamayıp almamıştım fakat sonradan pişman olmuştum. Bu zamanda bu kulaklık için bu fiyat mükemmel. Aldım, teşekkürler.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,256
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Teşekkür ederim geri dönüşünüz için. Ben Eylül ayında kasa alacağım, ekipmanları yavaş yavaş diziyorum V2X bile 1200 TL lere dayanmışken kaçırmamak için aldım sizce mantıklı mı yani sonrada alabilirdim?
Hocam hijyen ürünü olduğunu için iade olmuyor. Kesin PC alcam derseniz alın. Bi sıkıntı olur 2. El satmakla uğraşırsınız.

Nestherr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Berkan Demir
ürünü kullanıyorum arkadaşlar cloud 2 de kullandım corisairinkini de ss de kullandım bu apayrı bişrşey eq dünyası çok geniş tamamen özelleştirilebilir ben bile daha tam ayar tutturamadım oyunda süper filmlerde sinema salonuna çeviriyor müzik desen ayrı zevkli kaçırmayın derim 2k ya almıştım 3 ay önce

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
Hocam hijyen ürünü olduğunu için iade olmuyor. Kesin PC alcam derseniz alın. Bi sıkıntı olur 2. El satmakla uğraşırsınız.
Haklısınız kutu bantları açıldığında iade imkansız. Ben satma niyetim yok en kötü Eylül sonunda kadar sistemi kesin dizerim Bi anda nerden baksanız monitör dahil çevre birimleri 7000 gibi bir fiyat tutuyor yavaş yavaş almak istedim teşekkürler.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,256
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
ürünü kullanıyorum arkadaşlar cloud 2 de kullandım corisairinkini de ss de kullandım bu apayrı bişrşey eq dünyası çok geniş tamamen özelleştirilebilir ben bile daha tam ayar tutturamadım oyunda süper filmlerde sinema salonuna çeviriyor müzik desen ayrı zevkli kaçırmayın derim 2k ya almıştım 3 ay önce
Uzun süre kullanımda nasıl? Rahatlık açısından.

Nestherr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Berkan Demir
Uzun süre kullanımda nasıl? Rahatlık açısından.
İlk aldığında iskeleti kafanızı biraz sıkabilir çeneye baskı uygular ama kullandıkça iskeleti oturuyor ve kafanda hissetmiyorsun. pedleri çok rahat içini deri kaplama yapmışlar dışı kumaş hem sesi kesiyor hem rahat tek uğraşacağın şey eq ayarları ham hali ile çok zayıf tüm ayarları kendin yapman lazım

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
İlk aldığında iskeleti kafanızı biraz sıkabilir çeneye baskı uygular ama kullandıkça iskeleti oturuyor ve kafanda hissetmiyorsun. pedleri çok rahat içini deri kaplama yapmışlar dışı kumaş hem sesi kesiyor hem rahat tek uğraşacağın şey eq ayarları ham hali ile çok zayıf tüm ayarları kendin yapman lazım
Otomatik ayarlar var sanırım videoda görmüştüm.

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Aziz
Bu kulaklığın 7.1 özelliğini nasıl kullanabilirim?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,004
Üyeler
153,485
Son üye
NOmoney
Top Bottom