Neler Yeni

Razer Blackshark V2 usb alınır mı?

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,224
İsim
Berk Atmaca
Usb ses kartıyla buldum 1200tl. Sizce alınır mı? Mikrofon kalitesi nasıldır? alırsam mikrofonu için alıcam

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,142
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Usb ses kartıyla buldum 1200tl. Sizce alınır mı? Mikrofon kalitesi nasıldır? alırsam mikrofonu için alıcam
Hocam ikinci el degil mi? ikinci ele gore bile anormal geldi bana eger ki sorunsuz ise kacirmayin derim. Birde X model degil dimi?

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,224
İsim
Berk Atmaca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ikinci el degil mi? ikinci ele gore bile anormal geldi bana eger ki sorunsuz ise kacirmayin derim. Birde X model degil dimi?
2. el evet. nyie anormal geldi biraz açar mısınız hocam? X model değil kutusu şöyle. V2 with usb sound card olarak satılan model
1691942635657.png

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,142
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
2. el evet. nyie anormal geldi biraz açar mısınız hocam? X model değil kutusu şöyle. V2 with usb sound card olarak satılan model
Alıntıyı görüntüle
Sifiri 3K falan hocam ikinci el piyasasi hakkinda pek fikrim yok ama iyice kontrol edip alin derim. Ayrica eger ki temiz ise alinir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Simdi baktim hocam 1400-1500 e satan da var yani sorunu yoksa alinir eger ki elden ise cok iyi olur onun disinda param guvende actirmayi deneyin.

Goatseb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Multi kasa Vettel
Temizse alınır.

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,224
İsim
Berk Atmaca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sifiri 3K falan hocam ikinci el piyasasi hakkinda pek fikrim yok ama iyice kontrol edip alin derim. Ayrica eger ki temiz ise alinir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Simdi baktim hocam 1400-1500 e satan da var yani sorunu yoksa alinir eger ki elden ise cok iyi olur onun disinda param guvende actirmayi deneyin.
üstat şimdilerde fiyatı çok arttı alan adamlar 2. el sattıı fiyattan alıyor genelde :D bende kraken USB var ben 2. elden 300'e aldım mesela. 7.1 yazılımı dahi kullanılmamıştı.
Temizse alınır.
param güvendeyle alıcam hocam. Birde mikrofon testini izledim. eğer gerçekse direkt alırım.

Goatseb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Multi kasa Vettel
üstat şimdilerde fiyatı çok arttı alan adamlar 2. el sattıı fiyattan alıyor genelde :D bende kraken USB var ben 2. elden 300'e aldım mesela. 7.1 yazılımı dahi kullanılmamıştı.

param güvendeyle alıcam hocam. Birde mikrofon testini izledim. eğer gerçekse direkt alırım.
Elden yapmadığım alışverişlere pek güvenmiyorum açıkçası. Umarım sıkıntısız bir alışveriş olur senin için.

Top Bottom