Neler Yeni

Razer Blackshark v2x VS SteelSeries Nova 1 veya başka kulaklıklar

Hangisi daha iyi?

• SteelSeries Nova 1

Oylar: 0 0.0%

• Oy kullanan toplam üye
    6
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Tuğra Aktan
Bütçe
2300
Merhabalar oyuncu kulaklığı arıyorum bütçem 2300 benim için uzun sure kullandığımda başımı ağrıtmasın,oyunlarda iyi bir ses alabileyim,mikrofonum iyi olsun beni dinleyen adam beni rahatlıkla anlayabilsin ve 1 yıl sonra flan dökülmesin.Bu kriterlerde hangisi sizce daha iyi olabilir?

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
Mert Aksu
ss nin giriş seviyesi kulaklıkları çokda alınmaya değer şeyler değiller.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Tuğra Aktan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
Mert Aksu
ssyide çok övüyorlar ama ya razerıda kafam baya bi karıştı
ss nin giriş seviyesini öven kişi kulaklık kullanmamıştır, bende de ss var ancak artics 7x+ var, artics 5 de kullanmıştım öncesinde ancak giriş olarak çok da mantıklı bir tercih olmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Tuğra Aktan
ss nin giriş seviyesini öven kişi kulaklık kullanmamıştır, bende de ss var ancak artics 7x+ var, artics 5 de kullanmıştım öncesinde ancak giriş olarak çok da mantıklı bir tercih olmaz
Peki ne alabilirim bu fiyat bandında? Önerebileceğin ürünler var mı mesela https://www.gaming.gen.tr/urun/1358...ed-kablosuz-gaming-kulaklik-siyah-981-001050/ ve https://www.gaming.gen.tr/urun/1513...-7-1-surround-kablosuz-siyah-gaming-kulaklik/ bunlara ne dersin?

ProCoup

80+ Bronze
Razer Blackshark v2x De ses kartı yok anakartınızdaki ses kartı yeterliyse Gayet iyi bir kulaklıktır v2x.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Tuğra Aktan
Razer Blackshark v2x De ses kartı yok anakartınızdaki ses kartı yeterliyse Gayet iyi bir kulaklıktır v2x.
msi b450m a pro max var nasıl anlayabilirim yeterli olup olmadığını

Top Bottom