Neler Yeni

SteelSeries Arctis Nova 1 ,HyperX Cloud Core 7.1 , Razer Blackshark V2 X

amuhtar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Ahmet
attığınız kulaklık gerçekten güzelmiş ama nova 1 konusunda pek katılmıyorum cloud core dts modeli fps oyunlarında daha iyi iş çıkarır bence
hocam dts ile 7.1 farklı şeylermı cunku satın alırken dts tiki şaretli

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
SEFA KAYA
sizce hangisi arkadaşalr bütcem maksimum 2 bin
Mesaj otomatik birleştirildi:

amazondan cloud core al windowsuna dts kur 1 hafta kullan beğenmezsen iade edip blackshark v2x al en mantıklısı böyle
steelseries nova1 boşver

Shourd

80+ Silver
hocam dts ile 7.1 farklı şeylermı cunku satın alırken dts tiki şaretli
örnek bi forum konusu atıyorum sizin için ve size bi video yolamıştım ona bakabilirsiniz

amazondan cloud core al windowsuna dts kur 1 hafta kullan beğenmezsen iade edip blackshark v2x al en mantıklısı böyle
steelseries nova1 boşver
bencede onu anlatmaya çalışıyorum

Genc0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Faruk Efe Genç
Hyperx Cloud 2 kullanıyorum kafamı biraz sıkıyor uzun kullanımda küçük bir kulaklık Benim tercihim Steelseries Arctis Prime olurdu

Shourd

80+ Silver
Hyperx Cloud 2 kullanıyorum kafamı biraz sıkıyor uzun kullanımda küçük bir kulaklık Benim tercihim Steelseries Arctis Prime olurdu

sizce bütçeye uyuyormu :)

Genc0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Faruk Efe Genç

Shourd

80+ Silver
Başlıktaki Cloud Core'ymiş Cloud 2 Sanmışım kusura bakma fiyatlarıda birbirine yakın olduğu için onu önermiştim
insanlık hali hocam olabilir bende bilerek böyle önerdiğinizi sanmıştım kusura bakmayın sizde

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,730
İsim
kilan embappe
hocam ben kulaklıgı sadece valorant oynarken kullanıyorum
Bu kulaklık daha iyi performans verir

attığınız kulaklık gerçekten güzelmiş ama nova 1 konusunda pek katılmıyorum cloud core dts modeli fps oyunlarında daha iyi iş çıkarır bence
Bence diye bir şey yok hocam yapma etme. Bilmiyorsan konuşma be kankam 🙂 Dalga geçme amaçlı değil. Gerçekten. Bilmemek ayıp değil ki. Anlamıyorum, insanlar buraya sorularına cevap aramaya geliyor. Ama herkes dahi zaten, bu insanlar düşünüyor ki sacmaliklarının sonun "bence" ekliyerek istediklerini atıp tutabilirler. Forumda "çöp gibi" lafına uyarı atacağına gitsin bunlara uyarı atsın. Bir doğru var, onu bilmiyorsan konuşma kardeşim. Bu seninle özel bir mevzu değil hocam yanlış anlama. Sadece biraz sana patladım gibi oldu.

amuhtar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Ahmet

Bence diye bir şey yok hocam yapma etme. Bilmiyorsan konuşma be kankam 🙂 Dalga geçme amaçlı değil. Gerçekten. Bilmemek ayıp değil ki. Anlamıyorum, insanlar buraya sorularına cevap aramaya geliyor. Ama herkes dahi zaten, bu insanlar düşünüyor ki sacmaliklarının sonun "bence" ekliyerek istediklerini atıp tutabilirler. Forumda "çöp gibi" lafına uyarı atacağına gitsin bunlara uyarı atsın. Bir doğru var, onu bilmiyorsan konuşma kardeşim. Bu seninle özel bir mevzu değil hocam yanlış anlama. Sadece biraz sana patladım gibi oldu.
hocam bana birtane önerırmısınız kulaklık bunların dışındada olur farketmez

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,730
İsim
kilan embappe

Shourd

80+ Silver

yo yani haklısınız aslında bence derken şunu demek istemiştim benim tercihim fps oyunşları ağırlıklı oyniyan biri olarak cloud core dts modeli olurdu manasında idi

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,730
İsim
kilan embappe
hocam bu tarz sevmiyorum
O zaman Nova 1P

Top Bottom