Neler Yeni

Razer Cobra Pro mouse tekerleği çalışmıyor

KrofeSSional

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
Kerem Taşdemir
Mouseyi alalı tam olarak 2 ay oldu. İlk olarak 1 hafta önce durduk yere aşağı yukarı gitmemeye başladı. Telefona bağladım ve yine çalışmadı ben de gidip bir arkadaşımın bilgisayarını bağladım ve onda çalışmaya başladı. Geri gelip bilgisayarıma bağladığımda çalıştığını gördüm. Bu olay 2 gün önce tekrar oldu. Mouse tekerleği sürekli olarak gidip geliyor. Bir çalışıyor bir çalışmıyor. 130 dolarlık bir mousenin 2 ay gibi bir sürede herhangi bir darbe almamasına rağmen bu kadar hızlı bozulmasını beklemiyorum. Bence bir özellik var ve bu yüzden çalışmıyor. Bu konu hakkında yardım edebilecek varsa çok sevinirim.

freygasm

80+ Gold
Scroll sorunu yeni mouselarda çok normal. Superlight, deathadder v3 pro, lamzu vs gibi mouselarda da çok görülüyor. V3 proda 5 ayda, superlightta 7ay içinde ben de yaşadım. Garantiye gönderebilirsin, sanırım providyo ilgileniyordu. Muhtemelen değişim çıkar sıfırıyla değiştirilir mouseun.

KrofeSSional

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
Kerem Taşdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Scroll sorunu yeni mouselarda çok normal. Superlight, deathadder v3 pro, lamzu vs gibi mouselarda da çok görülüyor. V3 proda 5 ayda, superlightta 7ay içinde ben de yaşadım. Garantiye gönderebilirsin, sanırım providyo ilgileniyordu. Muhtemelen değişim çıkar sıfırıyla değiştirilir mouseun.
Değişim süreci ne kadar sürüyor acaba tahmini bir bilginiz var mı?

freygasm

80+ Gold

KrofeSSional

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
Kerem Taşdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

freygasm

80+ Gold
Hocam birkaç sorum daha olacak. Garantiye kutusu kablosu içinden çıkan aparatlarıyla beraber mi göndereceğiz yoksa sadece mouse mu? ve şuradan sipariş verdim bunun garantisi aral mı yoksa providyo mu?

Pardon bildirimi görmemişim. Arala boşa ulaşma, canları istediğinde cevap veriyorlar fena ilgisizler. Şöyle örnek vereyim; aralı aramaya çalıştım açmadılar kaç kez ben de wpden yazdım. 6-7gün dönüş olmadı. Sonra providyo ile görüştüm, ürünü gönderdim, değişim raporu çıktı aral game bana yazdı ürüne hizmet vermiyoruz diye :D Mouseu da tüm kutu içeriğiylee yollaman lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu da providyonun numarası ; +90 538 083 64 40 son derece ilgili ve hızlılar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,987
Üyeler
141,512
Son üye
wilsia
Top Bottom