Neler Yeni

Öneri RAZER DEATHADDER V2 Alınır mı? 🤔

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Serdar Ulaş
Arkadaşlar RAZER DEATHADDER V2 almayı düşünüyorum. Şuanda Logitech g203 kullanıyorum ve küçük geliyor. El uzunluğu 20 cm genişliği 10 cm. Sizce bu fareyi alsam elime oturur mu?

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Arkadaşlar RAZER DEATHADDER V2 almayı düşünüyorum. Şuanda Logitech g203 kullanıyorum ve küçük geliyor. El uzunluğu 20 cm genişliği 10 cm. Sizce bu fareyi alsam elime oturur mu?
Eliniz hafif büyük, eskiden kullandığım bir mouseydi. Beni fps oyunları konusunda bayağı bir yerlere getirdi. Bütçeniz kısıtlı ise alabilirsiniz. Ben aldığım zaman bütçem kısıtlıydı. Elim orta boyutta olmasına rağmen sensör kalitesi için tercih etmiştim.

Woonka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Furkan Can Koçoğlu
İtopyadan geçen hafta bayram indirimiyle aldım. Rival 300s mouse yani 5 senelik mouse'tan sonra aşırı rahat geldi bende sensör kalitesi için tercih ettim. İlk razer 650 ıps olarak çıkarttı bu sensörü sonradan piyasaya yayıldı tabi hala top 3 de olan bir sensör fazlasıyla yeterli fps için .

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Serdar Ulaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İtopyadan geçen hafta bayram indirimiyle aldım. Rival 300s mouse yani 5 senelik mouse'tan sonra aşırı rahat geldi bende sensör kalitesi için tercih ettim. İlk razer 650 ıps olarak çıkarttı bu sensörü sonradan piyasaya yayıldı tabi hala top 3 de olan bir sensör fazlasıyla yeterli fps için .
Hocam ne kadara almıştınız acaba ?

Woonka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Furkan Can Koçoğlu
Hocam ne kadara almıştınız acaba ?
itopyada 30 nisan'a kadar bayram indirimi vardı 28'i akşamı 899'a aldım . 1 hafta bile olmadı daha . Aslında sene başı bu mouse ortalama 500 600 TL di heryerde ama bir anda çok fırladı fiyatı o zaman alamadım klavye aldığım içim bütçem yoktu . 2 3 ay sonra 300 TL fazla vermek koydu açıkcası :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Serdar Ulaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
itopyada 30 nisan'a kadar bayram indirimi vardı 28'i akşamı 899'a aldım . 1 hafta bile olmadı daha . Aslında sene başı bu mouse ortalama 500 600 TL di heryerde ama bir anda çok fırladı fiyatı o zaman alamadım klavye aldığım içim bütçem yoktu . 2 3 ay sonra 300 TL fazla vermek koydu açıkcası :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkür ederim. Klavye olarak ne aldınız klavye almayı da düşünüyorum 😂

Woonka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Furkan Can Koçoğlu

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
614
İsim
Furkan Demirtaş
Eline oturma durumunu bilemiyorum ama çok güzel fare, ben de kullanıyorum memnunum.

onurerer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Onur ERER
İlgilendiği Kategoriler
2. El, bilgisayar, donanım, indirim
Geçen kulaklık mouse ve mouse pad bundle olarak aldım 1225 liraya geldi. Güzel mouse uyguna denk getirebilirseniz kaçırmayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Serdar Ulaş
Sipariş verdim herkese çok teşekkürler.

Top Bottom