Neler Yeni

Razer DeathAdder V2 X Hyperspeed geliyor!

Konuyu geç açmış olabilirim.

Basilisk X'in yanında DeathAdder X olmadığı için böyle bir ürün yapılmış. Ama Basilisk X'in yanında Razer 2. nesil optik switchler var. Sensör olarak ne bilmiyorum. Ayrıca sol kliğin köşesine 2 tane ekstra tuş eklemişler G502'deki gibi. Fiyatı 60 dolar.

Son düzenleme:

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,859
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

bana beko derler

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Basilisk X Hyperspeed'deki gibi bunda da RGB göremedim. O click üstündeki 2 tuşu da beğenmedim. Yapmasalarmış da olurmuş laf olsun diye çıkartmışlar gibi geldi.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,859
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Basilisk X Hyperspeed'deki gibi bunda da RGB göremedim. O click üstündeki 2 tuşu da beğenmedim. Yapmasalarmış da olurmuş laf olsun diye çıkartmışlar gibi geldi.
Bence işe yarar bir özellik. Hatta sol klik garantisi bitmiş bir şekilde bozulursa hala yedek tuşlarımız olur. Ayrıca erişimi yan tuşlardan daha kolay. Sağlak solak da fark etmiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

RGB olmamasının sebebi ise ucuz yapmak. Yoksa 70 dolar olurdu en az.

bana beko derler

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Bence işe yarar bir özellik. Hatta sol klik garantisi bitmiş bir şekilde bozulursa hala yedek tuşlarımız olur. Ayrıca erişimi yan tuşlardan daha kolay. Sağlak solak da fark etmiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

RGB olmamasının sebebi ise ucuz yapmak. Yoksa 70 dolar olurdu en az.
Hocam sol clicki çalısmayan mouseu idare etsin diye makro tuşuyla kullanacağıma 10 liraya BİM'den mouse alırım daha iyi :D

RGB koymayalım ucuz olsun mantığı da çok saçma. Razer alan birisi paraya kıyar zaten. Almışken ve o parayı vermişken de RGB bekler. Razer buralara kaliteli ekipmanlarıyla gelmedi, RGB'siyle geldi. "Işıqlı mışıqlı" gibi mimler Razer sayesinde türedi buralara geldi. Sen şimdi kalkıp fiyatı ucuzlaştırmak için RGB'yi silersen kendine hakaret etmiş olursun.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,859
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Hocam sol clicki çalısmayan mouseu idare etsin diye makro tuşuyla kullanacağıma 10 liraya BİM'den mouse alırım daha iyi :D

RGB koymayalım ucuz olsun mantığı da çok saçma. Razer alan birisi paraya kıyar zaten. Almışken ve o parayı vermişken de RGB bekler. Razer buralara kaliteli ekipmanlarıyla gelmedi, RGB'siyle geldi. "Işıqlı mışıqlı" gibi mimler Razer sayesinde türedi buralara geldi. Sen şimdi kalkıp fiyatı ucuzlaştırmak için RGB'yi silersen kendine hakaret etmiş olursun.
Arjibiyi herkes sevmez. Olsa bile avuç içiyle arjibi yok olur. Zaten arjibi de mouseu ağırlaştırıyor. Zaten o tuşların temel amacı da dediğim değil. Ben sadece örnek verdim. Yine amacı tuş makro falan atamak. Zaten yanlışlıkla basmak kolay gibi gözükse de kolay değil.

bana beko derler

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Arjibiyi herkes sevmez.
RGB olan bir ürünü NON-RGB yapmak basit, Synapse 3.0 indirirsin ve "OFF" yaparsın al sana NON-RGB. Ama NON-RGB olan bir ürünü RGB yapamazsın yoktan var etmek gibi bir şey bu.
Olsa bile avuç içiyle arjibi yok olur.
Önemli değil.
Zaten arjibi de mouseu ağırlaştırıyor.
Hafif mouse isteyen birisi profesyonel oyuncudur, profesyonel oyuncu da HyperSpeed almaz.
Zaten o tuşların temel amacı da dediğim değil. Ben sadece örnek verdim. Yine amacı tuş makro falan atamak. Zaten yanlışlıkla basmak kolay gibi gözükse de kolay değil.
Biliyorum anladım dediğini. (y)

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,859
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Razer'i severim bu tür ürünleri de fazlasıyla fiyat dostu olarak geliyor karşımıza amma velakin eleştirilerim olacak.

Bunlardan ilki ise böyle bir modeli senelerden beri geliştirerek satışını yapan bir firmaya bu yakışmadı.

Evet ucuz yollu bir wireless ürün olacaktır ancak marka içinde adı en çok öne çıkan seri bu seri neden böyle bir ürünü 60 dolar yapmak için pilli bir yapı kullanılır anlamış değilim açıkçası. Düzgün bir şekilde şarjlı yapmamışlar anlamış değilim.

Sensör olarak Razer G var gayet iyi bir sözüm yok.

Böyle bir marka ismi olan ürüne artık rgb'de getirmeleri gerek ki ismi bu şekilde yayıldı.

Ayrıca RGB ağırlık mi arttırır? İnşallah ironidir eğer ironiyse buna gülerim değilse daha da çok gülerim. Wireless alacak olan da ağırlığa bakmasın bir zahmet.

Bir DA V2 Pro beklemiyorum ama yine de bu seriye yaraşır bir şey değil.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,859
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Razer'i severim bu tür ürünleri de fazlasıyla fiyat dostu olarak geliyor karşımıza amma velakin eleştirilerim olacak.

Bunlardan ilki ise böyle bir modeli senelerden beri geliştirerek satışını yapan bir firmaya bu yakışmadı.

Evet ucuz yollu bir wireless ürün olacaktır ancak marka içinde adı en çok öne çıkan seri bu seri neden böyle bir ürünü 60 dolar yapmak için pilli bir yapı kullanılır anlamış değilim açıkçası. Düzgün bir şekilde şarjlı yapmamışlar anlamış değilim.

Sensör olarak Razer G var gayet iyi bir sözüm yok.

Böyle bir marka ismi olan ürüne artık rgb'de getirmeleri gerek ki ismi bu şekilde yayıldı.

Ayrıca RGB ağırlık mi arttırır? İnşallah ironidir eğer ironiyse buna gülerim değilse daha da çok gülerim. Wireless alacak olan da ağırlığa bakmasın bir zahmet.

Bir DA V2 Pro beklemiyorum ama yine de bu seriye yaraşır bir şey değil.
Evet arttırır. RGB ledleri az da olsa yapar. Zaten Basilisk X de 60 dolar ama aşıır pahalı değil. Bu da öyle olabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,130
Üyeler
146,646
Son üye
Artequirt
Top Bottom