Neler Yeni

❌İndirim Bitti! RAZER Deathadder V3 Pro 2698 TL Nays ile 2468 TL 🔥🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
Dax Saz
100-120 dolar high end bir mouse için normal bir para yurtdışında kurdan ve vergilerden dolayi bu kadar yuksek maalesef
Bugüne kadar en fazla 830 TL verdim bir mouse'a. O da yakın zamanda. Basilisk v3. Yine de 350 liraya aldığım mm720yi kullanırım genelde. Bana gereksiz. Kablosuz diye aşırı şişiriyorlar bunları. Ekran kartı piyasası gibi şişti mouse piyasası da.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver

iexplore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
emre
v2 pro kullanıyorum mükemmel mouse, v3 pro elime uymadığı için almadım ama sakın kaçırmayın. bütçesi olan mutlaka alsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,442
İsim
Murat Orhan
C4, Çöp Gibi Bilgi İçermeyen Tabirler
G Pro x superlight her ele uyan bir mouse çöp değil. Palm tutan varsa dav3 pro alabilir ama g pro x superlight kötü bir mouse değil sadece biraz fiyatı fazla diğer mouselara göre.
Hayır çöp hocam hangi ***** böyle bir mouseda omron Switch kullanır?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu mouseyi alananın aklı yoktur gidin Lamzu atlantis, ninjutso sora alın.
Aynen öyle. M800 wireless bile daha iyidir su tenekeden.

pr0phet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Mehmet Emin Güneşli
Hayır çöp hocam hangi ***** böyle bir mouseda omron Switch kullanır?

Aynen öyle. M800 wireless bile daha iyidir su tenekeden.
Abartma knk gayet güzel mouse biraz indirim olsa ben alırdım ama yinede güzel mouse ve switchler o kadar kötü değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,442
İsim
Murat Orhan
Abartma knk gayet güzel mouse biraz indirim olsa ben alırdım ama yinede güzel mouse ve switchler o kadar kötü değil.
HOCAM KÖTÜ KÖTÜ NERESİ KÖTÜ DEĞİL YA? OMRON DİYORUZ KAİTH BİLE KULLANMAMIŞ ADAMLAR.

Gjea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Gökhan Kundakçı
HOCAM KÖTÜ KÖTÜ NERESİ KÖTÜ DEĞİL YA? OMRON DİYORUZ KAİTH BİLE KULLANMAMIŞ ADAMLAR.
Sen herseyi cok abartıyorsun dostum ya senin gibiler yüzünden bende sora aldım bin pişman oldum sensör sensör diyordunuz heroyla arasındaki farkı kimse farkedemez burada . Switch desen kagit üstünde biri cok iyi ama mouseleri kullan ikiside aynı işi görüyor. Çift tıklama yaparsa yallah yolla değiştir

Güya sora efsane bi mouse şuan soran herkese lamzu sora ve v3 pro öneriyorsunuz kullandım elimde kaldi öyle boş boş yatıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,442
İsim
Murat Orhan
Sen herseyi cok abartıyorsun dostum ya senin gibiler yüzünden bende sora aldım bin pişman oldum sensör sensör diyordunuz heroyla arasındaki farkı kimse farkedemez burada . Switch desen kagit üstünde biri cok iyi ama mouseleri kullan ikiside aynı işi görüyor. Çift tıklama yaparsa yallah yolla değiştir

Güya sora efsane bi mouse şuan soran herkese lamzu sora ve v3 pro öneriyorsunuz kullandım elimde kaldi öyle boş boş yatıyor
Sora kullanıp bi memnun olmayan seni gördüm hocam bana bir tık atmaca gibi geldi :D
Ayrıca hiçbirşeyi abarttığım yok sen gidip 3 bin liralık mouseda Performax Xotran'ın 150 liralık mouseda kullandığı switchi kullanırsan ben de teneke damgasını yapıştırırım. Sora'nın nesini beğenmedin? Tutuşuna uygun değilse bu mouse'un suçu değil ayrıca.

Logitech G Pro'nun 3 tane övülecek yanını sayar mısın bana? shape dışında hiçbirşey sayamazsın.

Gjea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Gökhan Kundakçı
Sora kullanıp bi memnun olmayan seni gördüm hocam bana bir tık atmaca gibi geldi :D
Ayrıca hiçbirşeyi abarttığım yok sen gidip 3 bin liralık mouseda Performax Xotran'ın 150 liralık mouseda kullandığı switchi kullanırsan ben de teneke damgasını yapıştırırım. Sora'nın nesini beğenmedin? Tutuşuna uygun değilse bu mouse'un suçu değil ayrıca.

Logitech G Pro'nun 3 tane övülecek yanını sayar mısın bana? shape dışında hiçbirşey sayamazsın.
Tutuşuma uygun olmasa belirtirim demi? Başta sensör sorunu vardı kafasına göre duruyor ilerliyor sonra kendi kendine düzeldi gibi oldu. Sensör 3395 diye koyulan ama nedense bana ghosting hissiyatı veren bi sensör asla hızlı tepkiler verdirmiyor hantal bişi. Önerdi herkes diye gittim hoverpad v2 taktım belki daha iyi refleksle dönerim diye yok. Ağırlımı sorun oldu acaba dedim grip tape aldım 4-5 gram agırlık arttırdım ve elimde tutuşum daha keskinleşti yine yok... O mousenin sensörü bence 3395in sorunlu bi yapısında ghostingli. Eskiden çok güzel oynuyan takip ettiğim 2-3 yayıncıya bakıyorum onlarda lamzuya geçmiş ve oyunları batmış izleyemiyorum çıkıyorum. Özellikle cam mousepad bi ara iyi itelemeye çalıştılar kendi sponsorları bile kullanmamaya başlamış artık... Ne diyeyim hepinizi wraith sponsoru olarak görüyorum gözümde bir tek orada satılan ürünleri öneriyorsunuz ama alan memnun kalan kanıtlanan bir şey yok.

Gpx in sana 3 değil tek bir tek bir yanını söyleyeyim oda tek başına yeter zaten kronik sorunu olmayan seri ve aşırı stabil bir sensör.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,442
İsim
Murat Orhan
Tutuşuma uygun olmasa belirtirim demi? Başta sensör sorunu vardı kafasına göre duruyor ilerliyor sonra kendi kendine düzeldi gibi oldu. Sensör 3395 diye koyulan ama nedense bana ghosting hissiyatı veren bi sensör asla hızlı tepkiler verdirmiyor hantal bişi. Önerdi herkes diye gittim hoverpad v2 taktım belki daha iyi refleksle dönerim diye yok. Ağırlımı sorun oldu acaba dedim grip tape aldım 4-5 gram agırlık arttırdım ve elimde tutuşum daha keskinleşti yine yok... O mousenin sensörü bence 3395in sorunlu bi yapısında. Ghostingli
Valla hocam ilk defa sizde duyuyorum şuraya 10 tane adam etiketleyeyim şaşırır kalır şu söylediklerinize. Aldığınız Mouse'da şansınıza denk gelmiş donanımsal bir arıza olamaz mı bu ihtimali de değerlendirip garantiye yollamadınız mı? G Pro x çift tıklarsa garantiye yollayın çözülsün diyordunuz çünkü bence bu sorun da donanımsal.

ne anlatıyon be ab

murat sen hangı mouseları kullandın ?
ç*b

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,784
Üyeler
154,283