Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Razer Kraken Console 3.5mm Kulaklık 380 TL ( Tekrar Stokta )

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kulaklık geldi
Bende kraken for console kullanıyorum ama ürünün görüntüsü böyle değil

@Ckribrahim hocam benim ürünümde yazılımı aktifleştirmek için kod gelmemişti satın alım tarihi gibi bilgilerle razer kütüphaneme eklemiştim ama kulaklık synapse ve ses yazılımında gözükmüyor çözüm öneriniz var mı?

Ekler

• razer-kraken-for-konsol-gaming-kulaklik-1adfd5.jpg
    razer-kraken-for-konsol-gaming-kulaklik-1adfd5.jpg
    17.9 KB · Hit: 23

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1

@Ckribrahim hocam benim ürünümde yazılımı aktifleştirmek için kod gelmemişti satın alım tarihi gibi bilgilerle razer kütüphaneme eklemiştim ama kulaklık synapse ve ses yazılımında gözükmüyor çözüm öneriniz var mı?
Bilgim yok dostum

Checkmate

80+ Bronze
Benim kulaklık da geldi f/p lakin ekstra bir yazılım satın almak şart thx spatial audio razerin sunduğu yazılım olmazsa ses çok kötü ya.
kraken x mi aldınız kraken mi ? Ses ne bakımdan kötü ki ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siz kraken x console almışsınız benzer kulaklık, ürünün seri numarasını verip razer desteğe yazarsanız size aktifleştirme konudnu veriyorlar.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
kraken x mi aldınız kraken mi ? Ses ne bakımdan kötü ki ?

Siz kraken x console almışsınız benzer kulaklık, ürünün seri numarasını verip razer desteğe yazarsanız size aktifleştirme konudnu veriyorlar.
Seri numarasına nerden bakıyorduk hocam

Checkmate

80+ Bronze
Son düzenleme:

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Razer destekten sorun, kutunun altında yazıyor sanırım. Tam olarak bilmiyorum s/n ile başlıyordu.

Hocam kulaklığın mikrafonu nasıl kalite olarak ? Oyunun sesi mikrafona yanıyor mu ?
Hocam kutu yırtıldığı için atmıştım öyleyse kötü olur ya

Aktivasyon kodunu aldım teşekkürler @slzei

Son düzenleme:

gadot48

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Berkay y.
Arkadaşlar ürün elime geldi kod ile 7.1 i aktif edeyim mi? Ses için uygulama önerisi olan var mi dolby tarzı vs.

Citivox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Salih N.
Arkadaşlar ürün elime geldi kod ile 7.1 i aktif edeyim mi? Ses için uygulama önerisi olan var mi dolby tarzı vs.
THX Spatial audio en iyisi lakin 15 gün denemeden sonra 20 dolar (%50 indirimle 10 dolar)

Citivox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Salih N.
Arkadaşlar mic olarak arkadaşlar sesin net ama tiz geliyor dediler ses olarak idare eder ses kartına bağlı tabi fiyat için gayet yeterli. 340liradan fazla beklentiye girmeyin derim gamepower medusa kulaklığım ses konusunda daha başarılıydı. ( gerekli ses ayarı ve ses kartıyla fark atar bu arada)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,927
Üyeler
141,363
Son üye
FullThrottle
Top Bottom