Neler Yeni

Yardım Razer set mi yoksa steelseries mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Doğuş Alim Keskin
Bütçe
20000
Merhabalar, şu anda aktif olarak steelseries kullanıcısıyım ama ürünlerim artık fazla hasar alıp yıprandı uzun süredir kullandığım için hazır elime para geçmişken ekipmanlarımı yükseltmek istedim ve bu konuda ciddi yardıma ihtiyacım var. Şu anda aktif olarak apex 7, arctis 7 ve rival 650 wireless kullanmaktayım klavyemde herhangi bir sorun yok ancak kulaklık ve mouse artık sorunlar çıkarmaya başladı ve bu yüzden yükseltmek istedim.
Razer;
Blackshark v2 pro
Viper v2 pro
Deathstalker v2 pro
Razer olarak böyle bir set düşündüm yada
Steelseries;
Arctis Nova Pro Wireless
Aerox 5 wireless
Zaten klavyemden memnunum
Bu 2 seçenek arasında çok gidip geliyorum en baştan bi razer set yapmak veya steelseries ekipmanlarımı yükseltmek arasında çok kararsızım önerilerinizi bekliyorum.

heymia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
mERT
Profesyonel olarak oyun vs oynamıyorsanız bu kulaklığa gerek olmayabilir nova 7 öneririm

heymia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
mERT
Oyun standartlarımı ciddi derecede yükseltmek istiyorum ayrıca yayın ve youtube ile uğraşıyorum
Yazdığın Razer set ile steelseries seti karşılaştırmak pek normal bir durum olmuyor fiyat olarak bile aynı kategoride değiller

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Doğuş Alim Keskin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yazdığın Razer set ile steelseries seti karşılaştırmak pek normal bir durum olmuyor fiyat olarak bile aynı kategoride değiller
Aynı fiyat aralığında bi razer set önerebilir misin? Yıllardır steelseries kullandığım için razerdan uzağımda, yardımın için çok teşekkürler bu arada.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,306
Üyeler
154,375
Son üye
eforefor
Top Bottom