Neler Yeni

İnceleme Razer Viper Mini İncelemesi

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Herkese merhaba yine bir İnceleme yapcağım. Bim'de Teyzelerle attığım vs yi kazanamadım bende Razer Viper Mini'yi İtopya üzerinden 249 TL lik bir fiyata aldım. Öncelikle UPS kargo tahmini teslimattan 2 gün sonra geldi. Pek sıkıntı değil ama beklemeyi pek sevmiyorum :D . Gayet korunaklı bir kutu ile geldi 30×30×16 cm lik bir İTOPYA kutusu içerisinde geldi ürünün kendi kutusuda vardı tabii ki, kargoda herhangi bir zarar görme durumu yoktu. Ürün baya hafif ben çok sevdim örme kablosu aşırı güzel asla burkulma veya kopma yapacak bir kablo değil örgü ama esnek bir örgü yani. Bu ürüne g300s ve a4 Tech X7 mouse'larından geçiyorum. Eskiden çoğunlukla X7 kullanıyordum. Boyut olarak X7 mouse ile aynı boyutta ama kesinlikle daha hafif ve rahat geldi bana. Click'lerin Pürüzlü bir yapısı var elden kaymıyor. Claw tutuş ile kullanıyorum ve bana gayet rahat ettirdi (Küçük bir ele sahip değilim!!). Razer Synapse uygulaması takar takmaz algıladı bir iki bir şeyler yükledi kalavyemde blackwidow v2 olduğundan çok güzel modlar ile birbirine uyumlu olacak şekilde kullanabiliyorum. Kayma hissiyatı muazzam ötesi ve çok tatlı bir kayış hissi veriyor.
Şimdi açılış sırasına göre görselleri sizinle paylaşacağım:

Ürünün İtopya kutusunda kargo ile ilk geldiğine teslim edildiği hali:
Poşetli kutu.jpg

İtopya kutusundan çıkarıncaki ürünün kutusu:

Açık kutu.jpg

Kutuyu açtıktan sonra: (bıçağın yarısını karaladım ban yeme sebebi filan ise diye ama efsane bir bıçak ha)

InkedAçılmış kutu_LI-min.jpg

Işıkları (bir çok mod var ben üşendim) :

yeşil ışıklı olan mouse.jpg

:

mavi ışıklı.jpg

Mouse'un alt kısmı:

arkası-min.jpg

Ve son olarak Daha önce kullandığım mouse olan A4 Tech X7 ile görünüş olarak farkları:

X7 karşılaştırması.jpg

ebatlarda şu şekilde: Viper Mini sadece 61 gram ağırlığında ve 116,8 x 75,4 x 37,8 mm boyutlarında

İncelemem burada sona erdi. Eğer Okuduysanız Çok teşekkür ederim. Saygılarımla... Biraz kısa oldu ama idare edin artık.

Son düzenleme:

Recep_Bey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,362
İsim
Recep
Eline sağlık usta

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Ben beğendim. Hayırlı olsun Ramiz dayı.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
benimkini satasım geldi

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Herkese merhaba yine bir İnceleme yapcağım. Bim'de Teyzelerle attığım vs yi kazanamadım bende Razer Viper Mini'yi İtopya üzerinden 249 TL lik bir fiyata aldım. Öncelikle UPS kargo tahmini teslimattan 2 gün sonra geldi. Pek sıkıntı değil ama beklemeyi pek sevmiyorum :D . Gayet korunaklı bir kutu ile geldi 30×30×16 cm lik bir İTOPYA kutusu içerisinde geldi ürünün kendi kutusuda vardı tabii ki, kargoda herhangi bir zarar görme durumu yoktu. Ürün baya hafif ben çok sevdim örme kablosu aşırı güzel asla burkulma veya kopma yapacak bir kablo değil örgü ama esnek bir örgü yani. Bu ürüne g300s ve a4 Tech X7 mouse'larından geçiyorum. Eskiden çoğunlukla X7 kullanıyordum. Boyut olarak X7 mouse ile aynı boyutta ama kesinlikle daha hafif ve rahat geldi bana. Click'lerin Pürüzlü bir yapısı var elden kaymıyor. Claw tutuş ile kullanıyorum ve bana gayet rahat ettirdi (Küçük bir ele sahip değilim!!). Razer Synapse uygulaması takar takmaz algıladı bir iki bir şeyler yükledi kalavyemde blackwidow v2 olduğundan çok güzel modlar ile birbirine uyumlu olacak şekilde kullanabiliyorum. Kayma hissiyatı muazzam ötesi ve çok tatlı bir kayış hissi veriyor.
Şimdi açılış sırasına göre görselleri sizinle paylaşacağım:

Ürünün İtopya kutusunda kargo ile ilk geldiğine teslim edildiği hali:
Alıntıyı görüntüle

İtopya kutusundan çıkarıncaki ürünün kutusu:

Alıntıyı görüntüle

Kutuyu açtıktan sonra: (bıçağın yarısını karaladım ban yeme sebebi filan ise diye ama efsane bir bıçak ha)

Alıntıyı görüntüle

Işıkları (bir çok mod var ben üşendim) :

Alıntıyı görüntüle

:

Alıntıyı görüntüle

Mouse'un alt kısmı:

Alıntıyı görüntüle

Ve son olarak Daha önce kullandığım mouse olan A4 Tech X7 ile görünüş olarak farkları:

Alıntıyı görüntüle

İncelemem burada sona erdi. Eğer Okuduysanız Çok teşekkür ederim. Saygılarımla... Biraz kısa oldu ama idare edin artık.
Bende Aliexpress'den aldım. :) 158 TL'ye 30 TL civarı gümrük ödeyeceğim ve elime ulaşacak.
Tam üstüne geldi teşekkür ederim. :)
Eline sağlık güzel inceleme olmuş.
Elinin ölçüsü nedir?
Bir de RGB mi? Yoksa sadece tek renk mi var?

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,658
İsim
-
Hayırlı Olsun. Çok güzel mouse :love: :cry:

zX1ScreamofNİGht

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Kutluhan bayrakcı
Elinin ebatlarını yazabilirmisin elini aç baş parmağından genişlemesine orta parmağından bileklerine ölçüp yazabilirmisin

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Siri cevaplıyor;
Razer her şekilde güzelliğini gösteriyor ya :love::love:

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Bende Aliexpress'den aldım. :) 158 TL'ye 30 TL civarı gümrük ödeyeceğim ve elime ulaşacak.
Tam üstüne geldi teşekkür ederim. :)
Eline sağlık güzel inceleme olmuş.
Elinin ölçüsü nedir?
vallahi dur ölçiyim baya okkalı bir elim var :D bende aliexpresi bekleyemiceğim için itopyadan aldım :D 20 cm boyu 15 santim eni imiş

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,950
Üyeler
156,408
Son üye
dgkng.dev
Top Bottom