Neler Yeni

İnceleme Razer Viper Mini İncelemesi

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2

epnax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Göktuğ
@Noren Bende x7 kullanıcısıyım ufaktan ölmeye başladı nede olsa 10 yıllık mouse. Kullanıcı yorumunu alabilir miyim?. Bir sıkıntı var mı? Fingertip kullanım için uygun mu birde 18x10 elimin ölçüleri.

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2
@Noren Bende x7 kullanıcısıyım ufaktan ölmeye başladı nede olsa 10 yıllık mouse. Kullanıcı yorumunu alabilir miyim?. Bir sıkıntı var mı? Fingertip kullanım için uygun mu birde 18x10 elimin ölçüleri.
şöyle benim elime iyi oluyor ama ben oyun oynarken elimin yarısı mouse pad de oynuyorum alışkanlık yani avuç içim mousa değmiyor sadece parmak uçlarımla tutuyorum gayet güzel normaldede tam tutuş tutabiliyorum benimde elim büyük neredeyse aynı ölçülerde. Şöyle bir fark var mouse aşırı hafif yani x7 den geçince ilk bi bu ne lan dedim alışması biraz sürdü boyutları hemen hemen aynı x7 ile ama viper mini baya hafif

arrda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,390
İsim
arda
Sana zahmet klavye ve mousenin birlikte fotoğrafını çeker misin ? Razer setlere fantezim var da.

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Sendede mouse sensörünün etrafındaki plastik sürtüyormu ?
Bende öyle bir sorun yok eğer rahatsız ediyorsa garantiye göndermenizi tavsiye ederim razer malının arkasında duruyor direk 0 veya daha kaliteli üst bir model gönderir.

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,763
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Herkese merhaba yine bir İnceleme yapcağım. Bim'de Teyzelerle attığım vs yi kazanamadım bende Razer Viper Mini'yi İtopya üzerinden 249 TL lik bir fiyata aldım. Öncelikle UPS kargo tahmini teslimattan 2 gün sonra geldi. Pek sıkıntı değil ama beklemeyi pek sevmiyorum :D . Gayet korunaklı bir kutu ile geldi 30×30×16 cm lik bir İTOPYA kutusu içerisinde geldi ürünün kendi kutusuda vardı tabii ki, kargoda herhangi bir zarar görme durumu yoktu. Ürün baya hafif ben çok sevdim örme kablosu aşırı güzel asla burkulma veya kopma yapacak bir kablo değil örgü ama esnek bir örgü yani. Bu ürüne g300s ve a4 Tech X7 mouse'larından geçiyorum. Eskiden çoğunlukla X7 kullanıyordum. Boyut olarak X7 mouse ile aynı boyutta ama kesinlikle daha hafif ve rahat geldi bana. Click'lerin Pürüzlü bir yapısı var elden kaymıyor. Claw tutuş ile kullanıyorum ve bana gayet rahat ettirdi (Küçük bir ele sahip değilim!!). Razer Synapse uygulaması takar takmaz algıladı bir iki bir şeyler yükledi kalavyemde blackwidow v2 olduğundan çok güzel modlar ile birbirine uyumlu olacak şekilde kullanabiliyorum. Kayma hissiyatı muazzam ötesi ve çok tatlı bir kayış hissi veriyor.
Şimdi açılış sırasına göre görselleri sizinle paylaşacağım:
Eline sağlık.

Top Bottom