Neler Yeni

RDR 2 Düşük Gpu Kullanımı

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ahmet Enes Ekinci
Abilerim Kardeşlerim Sevgiler Saygılar Benim Bir sorunum var RDR 2 yi ben Mevcut sistemimde Normalde Dlss Açıkken akıcı bir şekilde 80 90 küsür civarlarında medium-high ayarlarda oynayabiliyordum fakat 2 gündür rdr 2 yi açmaya çalıştığım zaman Oyunu açması bile çok zor bir hal aldı Oyunu Directx 12 de çalıştırmaya çalıştıktan sonra ( err_gfx_d3d_deferred_mem ) Hatası alıyorum ve oyun aniden kapanıyor

Vulkan İle çalışınca da aynı kasma donma Sorunlarını yaşıyorum Konu ile ilgili bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi ?

Sistem
R5 3600
RTX 2060
16GB ram
(Eksik bilgi verdiysem Söylerseniz bilgilerimi tamamlayabilirim )

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Oyunu nereden oynuyorsun?

Kontfire

80+ Silver
Abilerim Kardeşlerim Sevgiler Saygılar Benim Bir sorunum var RDR 2 yi ben Mevcut sistemimde Normalde Dlss Açıkken akıcı bir şekilde 80 90 küsür civarlarında medium-high ayarlarda oynayabiliyordum fakat 2 gündür rdr 2 yi açmaya çalıştığım zaman Oyunu açması bile çok zor bir hal aldı Oyunu Directx 12 de çalıştırmaya çalıştıktan sonra ( err_gfx_d3d_deferred_mem ) Hatası alıyorum ve oyun aniden kapanıyor

Vulkan İle çalışınca da aynı kasma donma Sorunlarını yaşıyorum Konu ile ilgili bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi ?

Sistem
R5 3600
RTX 2060
16GB ram
(Eksik bilgi verdiysem Söylerseniz bilgilerimi tamamlayabilirim )
Sana da sevgiler saygılar dostum. Acaba SSD den olabilir mi diye bir düşünmedim değil. Küçük ihtimal belki de.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ahmet Enes Ekinci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sana da sevgiler saygılar dostum. Acaba SSD den olabilir mi diye bir düşünmedim değil. Küçük ihtimal belki de.
SSd ye yüklü Oyun aslında Ama anlamıyorum Gta 5 te de aynı sorunları yaşıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
995,781
Üyeler
157,422
Son üye