Neler Yeni

Rdr 2 işler tepetaklak gitti

Talented

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Erhan
Rdr 2ye yeni başladım. Her ayrıntıya bakmaya çalışarak oynuyorum. Bölüm 4e geçtim saint denis şehrinde açılan Arap atını aldım. O kadar para bayıldım. Şehirde karakoldan ödül avcılığı afişini aldım. Çıktım atın yanında bir adam varmış. E tuşuna yani at binmeye bastım. O yandaki adamın boğazına sarılmasın mı, bırakır bırakmaz etrafımı polisler sarmasın mı? Neyse başladılar kurşun yazdırmaya. Ara atladım kaçacakken atı vurdular. Atı tam dirilttim beni vurdular. Dirilimce 10dk geçti. Ahıra uğradım bir baktım benim Arap atı yok. Şehir ortamına geçmek mi dersiniz, atın cinsinden mi dersiniz işler tepetaklak gitti. Yani senaryoda nasıl işler ters gidiyorsa oyun içinde de kendim benzer senaryo çizmeye başladım. Neyse uzun uzun yazıp iftar vakti kafanızı şişirdim. Hayırlı ramazanlar, hayırlı forumlar.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,426
İsim
ismail
Teşekkürler hayırlı forumlar..

DisastrousTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Nurullah Atlı
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, Oyun. İkinci El, Matematik
Instagram
https://www.instagram.com/nurullah_atl
Steam
https://steamcommunity.com/id/disastroustr
Facebook
1000009873
Twitter
nurullah6152
Discord
Psyco6152#8468
başına ne gelirse gelsin her dakikasına değer, mükemmel bir oyun vazgeçme devam et aksiyon ve manzaranın tadını çıkar

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
ada yalın
Aynısı başıma gelmişti çok Moral bozucu durum

Renas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Renas Doğan
hocam benim atım öldüğünde diriltme iksirim yoktu at öldüğü gibi alt+f4 çaktım save almadığı için sorun olmadı

Talented

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Erhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
başına ne gelirse gelsin her dakikasına değer, mükemmel bir oyun vazgeçme devam et aksiyon ve manzaranın tadını çıkar
Devam devam böyle şeyler gerçek hayatta da oluyor. Yine toparlarız evelallah
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam benim atım öldüğünde diriltme iksirim yoktu at öldüğü gibi alt+f4 çaktım save almadığı için sorun olmadı
Hiç aklıma gelmedi ben diriltmeyi verdim ama o an indirdi aynasızlar. Ben atı dirildi sanmıştım meğer işe yaramamış.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,437
Üyeler
153,561
Son üye
kpap273
Top Bottom