Neler Yeni

Rehber RDR2 FSR3 frame generation mod kurulumu

misfit

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,616
İsim
misfit
AMD kartlar kullanabiliyor mu?

hyperflow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
erdem

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Arif
Herkese merhaba, geçtiğimiz günlerde Red Dead Redemtion 2 için, FSR3 frame generetion modu çıkış yaptı. Ve rehber yapayım dedim.

Öncelikle linki aşağıya bırakıyorum.

Verdiğim linkteki FSR2FSR3RDR2.ZIP ve FSR2FSR3common. ZIP dosyalarını indiriyoruz.

Her şeyden önce oyun motorunu DX12 ayarına alınız. Aksi takdirde mod çalışmaz DLSS seçeneği gözükmez. MSİ Afterburner, Riva turner gibi uygulamalar oyunun çökmesine veya oyunun açılmamasına yol açabilir.

Öncelikle FSR2FSR3_rdr2.ZIP, klasörünündeki (FSR2FSR3.asi) dosyasını oyunun kurulu olduğu dosya dizinine atıyoruz.

Sonrasında (FSR2FSR3_common. ZIP klasörünün içindeki ( ıfz.sl.dlss.dll ) dosyasını oyunun kurulu olduğu dosya dizinine atıyoruz.

Tekrar ( FSR2FSR3_common. ZIP) klasörünün içindeki 'optional_nvgx' klasörünün içindeki ( enable signature OverDrive. Reg) dosyasını hem oyunun kurulu olduğu dosya dizisine atıp çalıştırıyoruz.

Şimdi oyuna girip test edebiliriz.

Oyunun verdiği FPS değerlerine bakarsak imzamda olan sistemle test ettiğimde. Yüksek ayarlarda native 30,20 FPS oranıdan, 60, 70, 80 FPS oranlarına kadar fırladı.
Not: İlk defa rehber konusu açıyorum hatam olduysa affola.
Hocam elinize sağlık. Acaba görüntüye etkisi ne oluyor bu FSR3 modunun. FSR2 gibi mi yoksa daha iyi ve ya daha mı kötü.

hyperflow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
erdem
Hocam elinize sağlık. Acaba görüntüye etkisi ne oluyor bu FSR3 modunun. FSR2 gibi mi yoksa daha iyi ve ya daha mı kötü.
Sağolun hocam. Açıkcası ben fsr2 ile fsr3 arasında görüntü farkı pek göremedim. Sadece fsr3 yagmur yagdıgında biraz garip duruyor gibi geldi. Onun dışında grafik farklılıgı göremedim. Tabi mod daha beta ilerisi için ne olur bilemem.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Arif
Sağolun hocam. Açıkcası ben fsr2 ile fsr3 arasında görüntü farkı pek göremedim. Sadece fsr3 yagmur yagdıgında biraz garip duruyor gibi geldi. Onun dışında grafik farklılıgı göremedim. Tabi mod daha beta ilerisi için ne olur bilemem.
Eyvallah hocam sağolun.

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,242
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
bende kurduktan sonra kasma oldu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç