Neler Yeni

RDR2 güvenilir Türkçe yama var mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Utku Dalkıran
Arkadaşlar selamlar geçenlerde RDR2 indirdim bir yerden Türkçe yama kurdum ama virüslü çıktı PC ye format atmak zorunda kaldım. Oyunu oynamak istiyorum ama ingilizcem yeterli değil tekrardan yama indirmeye korkuyorum fobi oluştu galiba :D bir arkadaşım MakineÇeviri diye bir discord sunucusu paylaştı yamayı burdan indirebilirsin diye ama güvenemiyorum daha önce kullanan var mı? Veya yama önerisi olan var mı oyunu oynamak istiyorum.

AnhurChivas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Anhur Chivas
Virüs progamı yükle, sonra yamayı indir.

Mr_Alpha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet İçen
Arkadaşlar selamlar geçenlerde RDR2 indirdim bir yerden Türkçe yama kurdum ama virüslü çıktı PC ye format atmak zorunda kaldım. Oyunu oynamak istiyorum ama ingilizcem yeterli değil tekrardan yama indirmeye korkuyorum fobi oluştu galiba :D bir arkadaşım MakineÇeviri diye bir discord sunucusu paylaştı yamayı burdan indirebilirsin diye ama güvenemiyorum daha önce kullanan var mı? Veya yama önerisi olan var mı oyunu oynamak istiyorum.
Rockstar dil yamalarına karşı önlem aldı diye biliyorum. Şu anda türkçe yama rockstar oyunlarına yok. Sitelerin büyük çoğunluğunda sadece virüs indirtiyor. Bende oynamadım daha o kadar ingilizcem olmadığı için. Araştırma yaptım biraz ama maalesef şirket yamaları piyasadan kaldırtmış hep.

Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Utku Dalkıran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rockstar dil yamalarına karşı önlem aldı diye biliyorum. Şu anda türkçe yama rockstar oyunlarına yok. Sitelerin büyük çoğunluğunda sadece virüs indirtiyor. Bende oynamadım daha o kadar ingilizcem olmadığı için. Araştırma yaptım biraz ama maalesef şirket yamaları piyasadan kaldırtmış hep.
Büyük ihtimalle ingilizce yarım yamalak anlayarak oynayacağım

Mr_Alpha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet İçen
Büyük ihtimalle ingilizce yarım yamalak anlayarak oynayacağım
Bazı gerçekten çeviren siteler var fakat elle değil. Google çeviri ile yapmışlar ama çok kötü olmuş. Virüste ekliyolar tabi içine. Çok araştırdım ve tecrübe ettiğim için söylüyorum bunları sana. RDR2 yaması sağlam yok şu an piyasa da maalesef.

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
973
İsim
Hakan Can Yıldırım
LİNK. Ben bununla bitirmiştim. Yapan kişi elle çevirdiğini söylüyor ve gözüme batan bir çeviride olmamıştı bakabilirsiniz. İsterseniz direk konunun linkinide atabilirim başka forum üzerinde paylaşılmış.

Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Utku Dalkıran
Bazı gerçekten çeviren siteler var fakat elle değil. Google çeviri ile yapmışlar ama çok kötü olmuş. Virüste ekliyolar tabi içine. Çok araştırdım ve tecrübe ettiğim için söylüyorum bunları sana. RDR2 yaması sağlam yok şu an piyasa da maalesef.
Evet bende çok araştırdım ama adam gibi bir şey bulamadım riske girmek istemiyorum yapacak bir şey yok bir gün ingilizceyi iyice öğrenirsem tekrar oynarım :D

Dx Muum

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
arda
Bende RDR2 single var ben türkçe yama yaptım az öncede hızlı virüs taraması yaptım windowsun kendisinde tehtid , virüs vs. 0 çıktı
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnecek olan virüse bağlı çok riskli ağır bir şey değilse bir şey olmaz hepinizin bilgisayarlarında virüs var benimde dahil sadece haberimiz yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Utku Dalkıran
Bende RDR2 single var ben türkçe yama yaptım az öncede hızlı virüs taraması yaptım windowsun kendisinde tehtid , virüs vs. 0 çıktı

İnecek olan virüse bağlı çok riskli ağır bir şey değilse bir şey olmaz hepinizin bilgisayarlarında virüs var benimde dahil sadece haberimiz yok
Daha önce indirdiğim yamada Trojan varmış bilgisayar boşta 90 dereceyi görüyordu fanlar hayvan gibi çalışıyordu ömrümden ömür gitti en son format attım şimdi de yama kurmaya korkuyorum.

Dx Muum

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
arda
Daha önce indirdiğim yamada Trojan varmış bilgisayar boşta 90 dereceyi görüyordu fanlar hayvan gibi çalışıyordu ömrümden ömür gitti en son format attım şimdi de yama kurmaya korkuyorum.
Vallahi bendeki sistemin değerleri normal gözüküyor

Ritim Ustası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Mehmet Yılmaz
Arkadaşlar bende bu oyunu aldım İngilizcem kötü İngilizce bilmeden bu oyunun tadı çıkar mı yoksa iade mi edeyim? Ulan Türkçe olmayan oyunları ülkeye sokmayacaksın gör bak nasıl Türkçe yama getiriyorlar!

Güzel mi oyun İngilizce bilmeden gideri yok mu oynamak zor olur mu steam de Türkçe dil desteği var yazıyordu

Top Bottom