Neler Yeni

Rdr2 online da report sistemi yok mu ?

YiğitAysul

80+ Silver
Bir rdr2 online gireyim dedim biri sürekli hile ile milletin oyununu oynanmaz yapıyor şu rockstarın online oyunlarından en büyük sorun gta 5 de çok varda rdr de hileyi çıkmasını beklemiyordum

Scaredy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
x x
Bir rdr2 online gireyim dedim biri sürekli hile ile milletin oyununu oynanmaz yapıyor şu rockstarın online oyunlarından en büyük sorun gta 5 de çok varda rdr de hileyi çıkmasını beklemiyordum
Hileler pek banlanmaz rdr2 de fakat

Player menu 'yu açın
select players kısmından hileciyi seçin
select report olması lazım oradan raporunuzu yazın

YiğitAysul

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hileler pek banlanmaz rdr2 de fakat

Player menu 'yu açın
select players kısmından hileciyi seçin
select report olması lazım oradan raporunuzu yazın
Anladım yani adama baksalar net rep
her şey var adam kendine kaplan evcillestirmis , istediği yerde yangın çıkarıyor ve benim üstümde at at arabası polis fln spawnliyor oyun bile kasıyor

The Semih

80+ Silver
Hileyi bilerek önlemiyorlar çünkü GTA 5 in 150 milyon satmasının sebebi hile hesaplar, ban yiyen tekrar satın alıyor. Buda firmanın işine geliyor.

Scaredy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
x x
Anladım yani adama baksalar net rep
her şey var adam kendine kaplan evcillestirmis , istediği yerde yangın çıkarıyor ve benim üstümde at at arabası polis fln spawnliyor oyun bile kasıyor

Kendimde oynadım tavsiyem sürekli sunucu değiştirip hilesiz bulmak yada hileci olsada uzaklaşmak olur. Biz öyle yapıyor hatta bazen hilecilerle anlaşıp kendimizi ellettirmiyorduk. Genelde bounty hunt falan yapıp 2 arkadaş özel serverde oluyoduk o yüzden hilecileride görmüyorduk bile bazen

YiğitAysul

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kendimde oynadım tavsiyem sürekli sunucu değiştirip hilesiz bulmak yada hileci olsada uzaklaşmak olur. Biz öyle yapıyor hatta bazen hilecilerle anlaşıp kendimizi ellettirmiyorduk. Genelde bounty hunt falan yapıp 2 arkadaş özel serverde oluyoduk o yüzden hilecileride görmüyorduk bile bazen
Valla tek oynuyorum pek sarmıyor zaten hikaye oynayacağım keşke şu silah hareketleri fln storyde de olsa

Top Bottom