Neler Yeni

RDR2 RX590 ROG Wattman Settings Sorunu

ExorenN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Batu Tansel
Merhabalar düne kadar hiçbir sorun yaşamadan oynadığım oyun kendiliğinden donmaya (windows dahil) çökmeye başladı ilk başta herhalde programsal bir hata diyerek bilgisayara restart attım ve sonrasında tekrar ve tekrar aynı hatayı almaya başladım bilgisayarı tekrardan başlattığımda radeon wattman settings have been restored due to an unexpected system failure yazısını görmeye başladım her şey default herhangi bir overclock vs yapmadım sistem özelliklerimi aşşağıya bırakıyorum. Rdr'2 crack indirdim acaba onunla ilgisi olabilir mi? ama neden ekran kartı hatası verdirsin onu anlayamadım.
Rx590 Rog Strix
Xigmatek xpower 500w 80+
R3 3100
Gigabyte b450 aorus elite
3200mhz 16 2x8 Ballıstıx ram

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
Merhabalar düne kadar hiçbir sorun yaşamadan oynadığım oyun kendiliğinden donmaya (windows dahil) çökmeye başladı ilk başta herhalde programsal bir hata diyerek bilgisayara restart attım ve sonrasında tekrar ve tekrar aynı hatayı almaya başladım bilgisayarı tekrardan başlattığımda radeon wattman settings have been restored due to an unexpected system failure yazısını görmeye başladım her şey default herhangi bir overclock vs yapmadım sistem özelliklerimi aşşağıya bırakıyorum. Rdr'2 crack indirdim acaba onunla ilgisi olabilir mi? ama neden ekran kartı hatası verdirsin onu anlayamadım.
Rx590 Rog Strix
Xigmatek xpower 500w 80+
R3 3100
Gigabyte b450 aorus elite
3200mhz 16 2x8 Ballıstıx ram
allah ekran kartınıza rahmet eylesin. artık radeon wattman alan kullanıcılardan biride siz oldunuz. bazıları UV yaparak çözebiliyor. sizde denerseniz belki çözülür.

ExorenN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Batu Tansel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
allah ekran kartınıza rahmet eylesin. artık radeon wattman alan kullanıcılardan biride siz oldunuz. bazıları UV yaparak çözebiliyor. sizde denerseniz belki çözülür.
Yapma be olum xD garantiyle falan çözemezmiyiz mevzuyu? alalı 3 4 ay oldu kartı

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
Yapma be olum xD garantiyle falan çözemezmiyiz mevzuyu? alalı 3 4 ay oldu kartı
garantiye gönder bakalım. değişim iste. eğer değiştirmezlerse para iadesi iste. sorunlu kart satmışsınız falan de artık orasını sen yaparsın. RX400-500-5000 serisinde Radeon wattman hatası var.

Araba

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,030
İsim
araba

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
radeon wattmanın yapacakları şeyler:eek:yunda rastgele bir zamanda durduk yere sistemden görüntüyü kesmek, kendi fanlarını %100'e almak v.b aynısını RX570 de yaşıyorum artık muzdarip oldum kartımı satıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

garanti çözüm değil. ben tüm dediklerini yaptm düzelmedi.

Araba

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,030
İsim
araba
wattman hatası var diye bir daha kullanamiyacak diye bir şey yok ki

radeon wattmanın yapacakları şeyler:eek:yunda rastgele bir zamanda durduk yere sistemden görüntüyü kesmek, kendi fanlarını %100'e almak v.b aynısını RX570 de yaşıyorum artık muzdarip oldum kartımı satıyorum.

garanti çözüm değil. ben tüm dediklerini yaptm düzelmedi.
arkadaşım kendi kartında sorunu forumlardan çözdü.

ExorenN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Batu Tansel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

o zaman kartı ben niye aldım düzgünce oyun oynamak için 30 dakika oyundan sonra kapansın diye almadım ki ben bunu*

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş

eğer anlayabilirseniz ne demek istediğimi sevinirim. "garanti çözüm değil" dedim. %100 işe yaramıyor yada %100 yarıyor demedim. arkadaşınızda oldu diye dünyanın geri kalanında wattman alan insanlarında bununla çözülecek diye bir şey yok.

o zaman kartı ben niye aldım düzgünce oyun oynamak için 30 dakika oyundan sonra kapansın diye almadım ki ben bunu*
kartı iade edin. kaça almıştınız? o kart yerine 1660 Super-1660Ti RTX 2060/S 2070 alınabilir. (mümkünse 3060 tabi amazonda 6000TL ye vardı.)

Araba

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,030
İsim
araba
eğer anlayabilirseniz ne demek istediğimi sevinirim. "garanti çözüm değil" dedim. %100 işe yaramıyor yada %100 yarıyor demedim. arkadaşınızda oldu diye dünyanın geri kalanında wattman alan insanlarında bununla çözülecek diye bir şey yok.
sizde olmadı diye herkesde olmayacak diye bir şey yok neden allah rahmet eylesin diyorsunuz ozaman?

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
sizde olmadı diye herkesde olmayacak diye bir şey yok neden allah rahmet eylesin diyorsunuz ozaman?
"allah rahmet eylesin" demek suçmu? kart ölmüş v.b bişey demedim. demek istediğim bol şanstı. yani allahtan yardım dileyin anlamında falan. ki bi işe yaramadı ben diledim :d neyse tepkili tepkili konuşmanıza gerek yok. arkadaş technopat'daki konudaki çözümü deneyebilir. olmazsa kartı iade etsin. ayrıca RX590 yerine çok daha iyi seçenekler var. kart sıfırsa muhtemelen 6500TL+ dir. ve o fiyata 3060 alabilir amazon japonyadan.

Araba

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,030
İsim
araba
"allah rahmet eylesin" demek suçmu? kart ölmüş v.b bişey demedim. demek istediğim bol şanstı. yani allahtan yardım dileyin anlamında falan. ki bi işe yaramadı ben diledim :d neyse tepkili tepkili konuşmanıza gerek yok. arkadaş technopat'daki konudaki çözümü deneyebilir. olmazsa kartı iade etsin. ayrıca RX590 yerine çok daha iyi seçenekler var. kart sıfırsa muhtemelen 6500TL+ dir. ve o fiyata 3060 alabilir amazon japonyadan.
kendinle çelişiyorsun allah rahmet eylesin ölen kişiye denir zaten.

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
kendinle çelişiyorsun allah rahmet eylesin ölen kişiye denir zaten.
tm ab. sen haklsııın ab. sen ne demek olduğunu biliyosun biz bilmiyoz ab. senin bilmediğin şeyleri biliyoz ab. allah rahmet eylesin sadece ölen kişiye denmez aB. "rahmet eylesin" ne demek aB? rahmet eylemek. yani yardım etsin anlamında. illa ölen kişiye denmiyor AB.

Top Bottom