Neler Yeni

RDR2 RX590 ROG Wattman Settings Sorunu

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,367
İsim
Hakan
Epilepsi krizine soktun beni ayarlayamayacığınca bu nedir nece dir.
Ekran kartı hızını ve voltajını o an ayarlayamıyor ve yazılımsal bir çöküş oluyor sonucunda uygulama veya bilgisayar kapanabiliyor.
AMD'nin agresif frekans sevdası ve kapasitörden dolayı RX 500 serisinde olabiliyor.

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Ekran kartı hızını ve voltajını o an ayarlayamıyor ve yazılımsal bir çöküş oluyor sonucunda uygulama veya bilgisayar kapanabiliyor.
AMD'nin agresif frekans sevdası ve kapasitörden dolayı RX 500 serisinde olabiliyor.
Teşekkür ederim aydın bilgin ile beni aydınlattığın için o zaman bu sorun kullanıcı taraflı değil marka taraflı bir sorun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

tşk hemen bilal adlı arkadaşa uyguluyorum bunu
o kim la

Araba

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,030
İsim
araba

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,367
İsim
Hakan
Teşekkür ederim aydın bilgin ile beni aydınlattığın için o zaman bu sorun kullanıcı taraflı değil marka taraflı bir sorun.
Evet, biraz da üreticiden ama rogda üst seivye bileşenler oluyor genelde. RX 5000 ve RX 6000 de bu sorun yok, zaten RX 6000'in çoğu kartı tamamen MLCC yani seramik kaliteli kapasitörler ile geliyor.

Araba

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,030
İsim
araba
Ekran kartı hızını ayarlayamayacığınca olan yazılımsal problem, uygulamanın veya bilgisayarın kapanmasına da sebep olabiliyor.
Hızı ve voltajı ayarlayamıyor o an.
doğrusunu unuttum ayarlayamacığınca ne demek?

t
@i9 11920Xs kullanıcı engelleme gibi bir şey varmı?

yazım hatasından epilepsi krizi bruj ayrıca nece de değil "ayarlayamayınca" olmalı.
Tırnak işareti kullanıp baş harfi küçük yazman ve nokta koymaman.

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,367
İsim
Hakan
doğrusunu unuttum ayarlayamacığınca ne demek?

t

Tırnak işareti kullanıp baş harfi küçük yazman ve nokta koymaman.
Uğraşılmaya değmezsin bile, seni takmıyoruz her mesaja gülen bir cümle denince gocunan 12-13 yaşında birisin.

Araba

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,030
İsim
araba
Uğraşılmaya değmezsin bile, seni takmıyoruz her mesaja gülen bir cümle denince gocunan 12-13 yaşında birisin.
İlk yazmayı öğren tüm noktalama işaretlerini kullanıyor sonra ayarlayamacığınca yazıyor yazık

Techno08

80+ Gold
vatandan 1900tlye aldım geçen 2 3 ay içinde
son kalan karttı şansıma bu denk geldi

bayağı uyguna almışsınız. şu anda en az 6k falan eder galiba. sorununuzun da çözüldüğüne sevindim. bende amd'nin mobil işlemcisi var ve hiç öyle bir poblem yaşamadım. masaüstüc ekran kartları için geçerli sanırım bu durum

Top Bottom