Neler Yeni

Ready or Not $19.42 alınır mı?

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
Anonim Ankh
Daha fazla indirime girer mi? Yoksa beklemeyip şimdi alayım mı? Fiyat geçmişine baktım da en düşük bu fiyatı görmüş zaten ve arkadaşsız oynanır mı? Son olarak da bu oyun sadece Steam'de mi satılıyor? Başka yerlerde göremedim.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,310
İsim
Kerem Çavuş
Kendi sitesinden steam key olarak da satın alabiliyorsun bana kalırsa o kadar fiyata değmez ama arkadaşlarla çok sarıyor

ysuflix

80+ Gold
Kendi sitesinden steam key olarak da satın alabiliyorsun bana kalırsa o kadar fiyata değmez ama arkadaşlarla çok sarıyor

Hocam plat ho ne zaman oldun bilmiyom da yeni farkettim

serhattt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Serhat Gül
Daha fazla indirime girer mi? Yoksa beklemeyip şimdi alayım mı? Fiyat geçmişine baktım da en düşük bu fiyatı görmüş zaten ve arkadaşsız oynanır mı? Son olarak da bu oyun sadece Steam'de mi satılıyor? Başka yerlerde göremedim.
arkadaşla çok sarıyo ama bu fiyatı asla vermezdim. steam TL iken almıştım

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
Anonim Ankh
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Steam'de $20 bakiyem var, CS2'de kasa düşürüp satarak biriktirdiğim. Aslında GTA 6 çıkana kadar orada biriktirip GTA 6'yı bedavaya getirmekti hedefim ama biriktikçe başka oyunlar da alasım geliyor, normalde $40 biriktirmiştim, nasıl olsa para havada geldi diye 20'sini harcamıştım, şimdi bunu da harcayasım geldi. Oyuna da ne zamandır bakıyorum, hoşuma gitti.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,310
İsim
Kerem Çavuş
Steam'de $20 bakiyem var, CS2'de kasa düşürüp satarak biriktirdiğim. Aslında GTA 6 çıkana kadar orada biriktirip GTA 6'yı bedavaya getirmekti hedefim ama biriktikçe başka oyunlar da alasım geliyor, normalde $40 biriktirmiştim, nasıl olsa para havada geldi diye 20'sini harcamıştım, şimdi bunu da harcayasım geldi. Oyuna da ne zamandır bakıyorum, hoşuma gitti.
İstersen ekiple oynayan insanlardan izle ona göre kendin karar ver , zero houra da bakabilirsin ready or not kadar iyi olmasa da aynı türde o da güzel bir oyun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam plat ho ne zaman oldun bilmiyom da yeni farkettim
Eyvallah oldu biraz :D

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Ali Mert Okuducu
Hocam bence siteden TL ile almak daha mantıklı. Steamde dolar olarak biriktiği için değer kaybetmiyor nasıl olsa 😃 ben olsam GTA çıkana kadar biriktirmeye devam ederdim

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Rusty
Bu ben 30$ biriktirdim. GTA 6 60$ çıkar tahminim biriktirmeye devam

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
Anonim Ankh
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bence siteden TL ile almak daha mantıklı. Steamde dolar olarak biriktiği için değer kaybetmiyor nasıl olsa 😃 ben olsam GTA çıkana kadar biriktirmeye devam ederdim
Cebimden para çıkmadığı için rahat davranıyorum zaten hocam. 😀
Cebimden para çıkacaksa hiç almam daha iyi yani, neyse o zaman harcamasam daha iyi sanırım, biriktirmeye devam devam etmem daha iyi olabilir.

Bu ben 30$ biriktirdim. GTA 6 60$ çıkar tahminim biriktirmeye devam
Biriktirmek de çok zor ya, geçen $7'lık kasa düşürdüm açasım geldi nasıl olsa havadan geldi diye, üstüne anahtar parası da gitti, çıkan şey $1.5'lık skin. 😀
Biraz istikrar lazım, o da bende yok ya.

Aa bugün çarşambaydı, bu haftanın hediyelerini de almadım daha.

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
Anonim Ankh
2023 Kasımda 74 lirayken niye almadın.
O zamanlar oyunun varlığından bile haberim yoktu belkide, ayrıca sorum şu anki fiyatının çok pahalı olduğu yönünde değil, cebimden para çıkmayacaktı zaten de neyse vazgeçtim almaktan.

Batuw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları
3 otistik agayla 50+ saat oynadikda bir yerden sonra bayiyo biz 40 TL'ye fln almıştık ondan worth ama 20 dolara asla alınmaz rust 13 dolar onu al agalarla 1k+ saat banko

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Talha Açıkgöz
Kesinlikle alman gereken bir oyun bence

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular