Neler Yeni

Recep Baltaş yüzünden Technopat sponsorluk kaybetti!

Nevfel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Turhan Işık
Bundan sonra anca starbucksda işe girersin baltaş. İslam ülkesinde itrailin yaptığı çocuk katliamlarını bile bile İslama saldırmak ancak akılsızların işi olur. Allah ıslah etsin.
Tüm dünyada Filistine bakıp insanlar İslama giriyor bu adam gidip itrailin yanında İslama ve masum çocuklara yapılan zulmü alkışlıyor. Çocuk katillerini alkışlayan kendi de çocuk katili olmaz mı?

Artarof

80+ Bronze
Twitter'da sürekli İslam karşıtlığı yapan Recep Baltaş'ın siyasi yorumları sebebiyle TurkNet ve xDrive sponsorluklarını bitirdiğini duyurdu.

Dipnot: Bu adama beddua etmiştim. "İnşallah Allah cezanı verir" diye içimden bir beddua etmiştim. Ne yalan söyleyeyim sevindim. TP'den de ayrılmış.
-Ben Recep.

-Ben Ali.

-Bugün sizlerle UEFI Windows toplayacağız. Değil mi Ali?

-Evet Recep bu gün gerçekten de UEFI bir windows toplayacağız.

-Bu anakartımız yanında aparatlarıyla geliyor, değil mi Recep?

-Evet Ali bu anakartımız sahiden de yanında aparatlarıyla geliyor. Dilersen şimdi sistem testlerine geçelim Recep.

-Geçelim bakalım Ali. Shadow of War oynuyoruz burada bir ork var gördüğün gibi. Öyle değil mi Ali?

-Evet Recep orada gerçekten de bir ork var. Şimdi vuruyorum onu Ali... Vurdum onu değil mi Ali?

-Evet Recep Gerçekten de vurdun onu.

-Bu yeni topladığımız sistem hakkında ne düşünüyorsun Ali?

-Evet Recep gerçekten de öyle. Öyle değil mi Recep?

-Evet Ali gerçekten de öyle. öyle değil mi Ali?

-Evet Recep gerçekten de öyle.

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Ahmet Kazancı
Hayır, yanlış anlaşılıyorum şuan. İsteklerime göre saygı kavramım değişmiyor tabii ki, ama ben nasıl ki yahudilere hristiyanlara yada inancı olmayanlara dil uzatmıyorsam, kendi düşünceleri kendi inançları diyorsam onlardan da aynı şeyi yapmalarını bekliyorum doğal olarak. Devletlerin yaptığı zulümlere ben, bunlar yahudi iyi oluyor onlara bunlar inançsız iyi oluyor onlara demiyorsam onlar da dememeli, eğer diyorlarsa zaten insani duygular ile ilgli bir problemleri var demektir, insani duygularını kaybetmiş insanlar içinde iyi dileklerde bulunamam ne yazık ki.
Yanlış anlamışım, kusuruma bakmayın lütfen :)

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,970
İsim
Abdullah Aydoğdu
Recep Baltaş şimdi Teknopattan kovuldu mu? İyi de forum bu adamın değil mi zaten Ali Güngör ile?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de bu adamın hapis durumu vs. olmayacak mı? Yazdıklarının çeyreğini ben yazsam hapse girerim.

Son düzenleme:

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz

aeaeae

80+
Müslüman bir ülkede yaşıyoruz senin gibi soyunu unutanlar batıya tabi olanlar bunu göremez. Bunu sana bir gün gösterirler nasıl bir ülkede yaşadığımızı. 1000 yıllık tarihi değiştirecek.
ahahah muslim ulkede yasamak istiyosan yallah cole, Turkiye laik bir ulkedir ve ebediyen oyle kalacaktir.

İslam ile yönetilen bir ülke demedim Müslüman bir ülke dedim. Yani çoğunluğun müslüman olduğu bir ülke.
o zaman musluman ulke olmuyor yalniz, musluman bir cografyada yasiyor olabiliriz ama LAIKLIK ile yonetilen bir ulke Turkiye.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,425
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Benim sponsorluğum yok ben Baltaş'ın dediklerine hak veriyorum. Türkistan hakkındaki açıklamaları hariç yanlışı yok.

porento54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Furkan Aydın
ahahah muslim ulkede yasamak istiyosan yallah cole, Turkiye laik bir ulkedir ve ebediyen oyle kalacaktir.

o zaman musluman ulke olmuyor yalniz, musluman bir cografyada yasiyor olabiliriz ama LAIKLIK ile yonetilen bir ulke Turkiye.
Sen soyunu aç ben soyumu açayım bakalım kim türk kim bu ülkenin sahibi. Muhtemelen çocuksun yallah çöle demenden anlıyorum. Sizin gibi veletler türedi bu aralar. Bunun nedeni teknolojinin yanlış kullanılması ve batı özentiliği bunu çok iyi anlıyorum. Benim dedemin dedeside askerdi dedemde askerdi babamda 35 yıllık askerdi. Yani bana yallah yazabilmenin tek nedeni farklı bir yerde klavye başında olman. Günün sonunda klavyenin seni kurtarmıyacağını öğreneceksin ama daha zamanın var. Ayrıca galiba algılamanda sorun var senin söylediğin müslüman bir ülke laik bir yönetim oluyor. Ama anlayabileceğini sanmıyorum malesef . Yada kör değilsen kafanı kabuğundan çıkartırsın ve şöyle bir etrafına bakarsın. Kaçtane cami olduğunu kaçtane mescid olduğunu görürsün. Ama senide anlıyorum 2. dünya savaşında ülke çok işgal edildi senin gibileride onların artıkları oluyor.

Son düzenleme:

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,233
İsim
Sinan Aba
Sen soyunu aç ben soyumu açayım bakalım kim türk kim bu ülkenin sahibi. Muhtemelen çocuksun yallah çöle demenden anlıyorum. Sizin gibi veletler türedi bu aralar. Bunun nedeni teknolojinin yanlış kullanılması ve batı özentiliği bunu çok iyi anlıyorum. Benim dedemin dedeside askerdi dedemde askerdi babamda 35 yıllık askerdi. Yani bana yallah yazabilmenin tek nedeni farklı bir yerde klavye başında olman. Günün sonunda klavyenin seni kurtarmıyacağını öğreneceksin ama daha zamanın var.
Halkımızın çoğunluğu müslüman olabilir ama şu bir gerçektir ki devletin dini yoktur ve Türkiye Cumhuriyeti Laiktir. Din'i olan bir devlet bulmak istiyorsan Çöllerde aradığını bulabilirsin. İstersen biletini de ayarlayabilirim

porento54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Furkan Aydın
Halkımızın çoğunluğu müslüman olabilir ama şu bir gerçektir ki devletin dini yoktur ve Türkiye Cumhuriyeti Laiktir. Din'i olan bir devlet bulmak istiyorsan Çöllerde aradığını bulabilirsin. İstersen biletini de ayarlayabilirim
Benim ülkemden beni bir sürecek :ROFLMAO::ROFLMAO: bunu 2. dünya savaşı, kurtuluş savaşı ve birçok savaşta siyonist soylarınız çok denedi be gülüm o iş zor. İstediğin zaman deneyebilirsin. Devletin dini olur bunu kanıtlı görmek istiyorsan 623 yıl ayakta kalan Osmanlı Devletine bakabilirsin. Sanada üzüleceğin bir şey söyleyeceğim kafanı camdan dışarı çıkart ve yapılara, camilere , mescidlere bak belki nerde olduğunu anlarsın.

Benim atalarım böyle yapıların bulunduğu yerde yaşıyorlardı senin ataların nerde yaşıyordu bilemem.
MG08_on_the_minaret_of_the_Ayasofya_Museum_1941.jpg

713781_18523_30082019140151.jpg

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,233
İsim
Sinan Aba
Benim ülkemden beni bir sürecek :ROFLMAO::ROFLMAO: bunu 2. dünya savaşı, kurtuluş savaşı ve birçok savaşta siyonist soylarınız çok denedi be gülüm o iş zor. İstediğin zaman deneyebilirsin. Devletin dini olur bunu kanıtlı görmek istiyorsan 623 yıl ayakta kalan Osmanlı Devletine bakabilirsin.
Ülkenin ne üstüne kurulu olduğunu bilmeyip "Ülkem" demen komikmiş. 623 ayakta kalmak büyük bir başarı zaten ama verdiğin örnek komik çünkü osmanlı bitmek üzere olan bir imparatorluktu oturmuşlar sadece. Yıllar geçtikçe avrupa akıllandı ve güçlendi osmanlı ise son yıllarda yıkılmakta olan bir imparatorluktu. Yani sonuca bakarsan Osmanlı kalsaydı ortada sende olamayacaktın

porento54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Furkan Aydın
Ülkenin ne üstüne kurulu olduğunu bilmeyip "Ülkem" demen komikmiş. 623 ayakta kalmak büyük bir başarı zaten ama verdiğin örnek komik çünkü osmanlı bitmek üzere olan bir imparatorluktu oturmuşlar sadece. Yıllar geçtikçe avrupa akıllandı ve güçlendi osmanlı ise son yıllarda yıkılmakta olan bir imparatorluktu. Yani sonuca bakarsan Osmanlı kalsaydı ortada sende olamayacaktın
Osmanlıya attığın şu laftan sonra seninle daha fazla konuşamam . Bu harcayacağım zamana ve bedenime vereceğim zarara deymez. Aç biraz tarihçilerin kanıtlı belgelerini oku. Biraz Yavuz sultan selim zamanına bak Osmanlı zayıfmıymış güçlümüymüş anlarsın diyecem ama anlamayacağını bilmiyorum. Ülkem ne üstüne kuruldu biliyormusun . Ülkem cebinde kuran-kerim ile şehit olmuş kınalı kuzuların , kefensiz yatanların üzerine kuruldu. Türk bile olmayan insanların koyacağı kanun ile bunu değiştirebileceğinimi zannediyorsun. Daha kurucunun annesinin babasının hangi dine mensup olduğunu bilmiyorsun.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,233
İsim
Sinan Aba
Osmanlıya attığın şu laftan sonra seninle daha fazla konuşamam . Bu harcayacağım zamana ve bedenime vereceğim zarara deymez. Aç biraz tarihçilerin kanıtlı belgelerini oku. Biraz Yavuz sultan selim zamanına bak Osmanlı zayıfmıymış güçlümüymüş anlarsın diyecem ama anlamayacağını bilmiyorum. Ülkem ne üstüne kuruldu biliyormusun . Ülkem cebinde kuran-kerim ile şehit olmuş kınalı kuzuların , kefensiz yatanların üzerine kuruldu. Türk bile olmayan insanların koyacağı kanun ile bunu değiştirebileceğinimi zannediyorsun. Daha kurucunun annesinin babasının hangi dine mensup olduğunu bilmiyorsun.
Fındığa bak ulan cahil adama ne anlatayım ben şimdi. Trt izleyip osmanlı tarihi öğrenmişsin burda boş konuşma. Mustafa Kemal Atatürk hakkında doğru konuş senden daha Türk adam. İnstada abdulhamit ppli adamların dediği şeye göre mi Türk değil diyorsun hadsiz. Ali Rıza Bey'in ve Annesi Zübeyde Hanımın soyu Türktür sonradan selanik'e göç etmişlerdir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,799
Üyeler
153,446
Son üye
emreswes
Top Bottom