Neler Yeni

Recep Baltaş yüzünden Technopat sponsorluk kaybetti!

TahinPekmez

80+ Silver

TahinPekmez

80+ Silver

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,108
İsim
Hakan
Doğu Türkistan'ı aşağılayan biriyle işbirliği yapmalarını beklemen garip.
Bu olaya ben değindim zaten
1701114325348.png

porento54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Furkan Aydın
Arkadaşlar madem bu adamlar Müslüman(FİLİSTİN) neden Osmanlı'ya ihanette bulunarak bayrağı bile o anlama gelen bir şekilde bir oluşum ve sizler destekliyorsunuz. Osmanlının baskın dini de islam.
Atalarının yaptıkları hataları sen çekseydin şuanda ne Türklük kalırdı ne Osmanlı kalırdı. Ve burada bahsedilen dinler bile değil zulüm zulüm. Azcık insan olan bu zulmün karşısında durur ve ses çıkartır. Halen diyorsunki ihanet etti. Evet kundakta paramparça olan bebek ihanet etti. Senin düşüncene göre hiç bir amerikalının bu dünyada yaşamaması lazım yada hiç bir almanın yaşamaya hakkı yok. Hitler zulüm yaptı diye tüm almanlar zalimmi oluyor . Bu yobaz ve mantıksız düşünceden uzaklaşın.

YazılımKafa

80+ Silver
Hayır yaptığı yanlış fakat İslam yanlısı yorumlar yapinca kimse bir şey demezken islam karşıtı yorum yapınca mi sıkıntı oluyor anlamıyorum 😁
Mesele karşıtlık değil. Bu yorumlar sence saygı çerçevesinde mi? Kimse kimsenin dinine hakaret edemez. Böyle şeyler yazması savunulamaz

Serhat45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Serhat
Herkesin kendi düşüncesi şuan burada söylediğiniz şeyler için biri yaptırım uygularsa o zaman anlarsınız .Taraflı salladığınız laflar gün gelir taraf değişince ondan sonra empati yeteneğiniz artmaya başlar…

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513

Faruk1986

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,615
İsim
Faruk Sancar
Adamın islama karşı tutumunu geçtim doğu Türkistan'daki işkenceleri savunuyordu. Ne dediğini bilmiyor tam bir deli. Akıl sağlığı yerinde değil. Klavye delikanlısı.

YazılımKafa

80+ Silver
Herkesin kendi düşüncesi şuan burada söylediğiniz şeyler için biri yaptırım uygularsa o zaman anlarsınız .Taraflı salladığınız laflar gün gelir taraf değişince ondan sonra empati yeteneğiniz artmaya başlar…
Düşünceler saygı çerçevesinde ise saygı duyulur ama böyle hakaret , saygısızlık, düşmanlık çerçevesinde olduğunda bu kendi düşüncesi denilip geçilmez

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,108
İsim
Hakan
Hakkını vermek lazım bu sefer doğru söyledi, tutturdu, 1986dan bahsediyorum.

Top Bottom