Neler Yeni

Recep Baltaş yüzünden Technopat sponsorluk kaybetti!

majorw0w

80+ Silver
çok enteresan gerçekten. konuşmaları üslubu davranışları kültürlü biri olduğu izlenimi uyandırıyordu bende. Fakat böylesine ağzından salyalar akıtarak islama türklere saldıran birinin kültürlü ve samimi olduğundan artık bahsedilemez.
Hocam inanmayabilirsin fakat hakaret etme hakkı yok. Kendi kendine yaptı

GirayHan

80+ Gold
Hocam inanmayabilirsin fakat hakaret etme hakkı yok. Kendi kendine yaptı
yok yok çok iyi olmuş. gerçek yüzünü ortaya çıkarmış işte. bizde biliriz artık kimi takip edeceğimizi kimi etmeyeceğimizi. islam müslüman ve türk sevmiyor olabilirsin. bunu normal cümlelerle ifade edemiyorsan eğer potansiyel tehlikesin demektir benim gözümde. ben müslümanım ama ateist arkadaşlarım da var. türk'üm ama kürt ve yabancı dostlarım da var. herşeyi kararında ve teraziye koyarak değerlendirmek lazım insanların inançları ırkları dinleri üzerinden polemik yaratmak ve bunu satmaya çalışmak en basitinden acizlik ve cahilliktir.

porento54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Furkan Aydın
Halen İslama , Müslümanlığa saldıran bu gibi insanların olması çok yazık. Yani hangi tarihe bakarsan bak bizlerin ve atalarımızın müslüman olduğunu görürsün. Bunun gibi dışarıdan gelen ve nereden geldiği belli olmayan insanların 1000 yıllık milletin dinini o milletin ülkesinde hakaret ederek konuşması çok garip. İnsanların Türk devletinin 100 yıl önce kurulduğunu felan zannediyor. Ama asıl o şahsın söylediği gibi çok yakında içimizdeki bunun gibi hainler kendi elleri ile temizlenecek.

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Alperen Çetin
enteresan. ne demiş ki recep ? tweetlerini atabilecek var mı ?

edit: Buldum

Alıntıyı görüntüle
Ya arkadaş ne gerek var ulu orta toplumu kutuplaştıracak şeyler söylemeye. Radikal düşüncelerin varsa kendine sakla, bu kadar insana hitap eden birinin böyle şeyleri twitterda söylemesi çok saçma, kendi kendi topuğuna sıkmış

RONALDINHO

80+ Silver
derin mehmet yılmaz
images

yusuftheayay

80+ Bronze
Twitter'da sürekli İslam karşıtlığı yapan Recep Baltaş'ın siyasi yorumları sebebiyle TurkNet ve xDrive sponsorluklarını bitirdiğini duyurdu.

Dipnot: Bu adama beddua etmiştim. "İnşallah Allah cezanı verir" diye içimden bir beddua etmiştim. Ne yalan söyleyeyim sevindim. TP'den de ayrılmış.
Bu tarz büyük firmaların bu tarz adamlara tepki göstermesi güzel. İsraili destekleyen İsraillilerin yanına gider inşallah 🔥

GirayHan

80+ Gold
İdeolojilerin kölesi olmuş bu eleman birinden nefret ederken diğerine tapıyor böylelerine acıyarak gülüp geçiyorum
idealizm farklı bir olay hocam bu herifin yaptığı bas baya avam faşistlik.

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
yok yok çok iyi olmuş. gerçek yüzünü ortaya çıkarmış işte. bizde biliriz artık kimi takip edeceğimizi kimi etmeyeceğimizi. islam müslüman ve türk sevmiyor olabilirsin. bunu normal cümlelerle ifade edemiyorsan eğer potansiyel tehlikesin demektir benim gözümde. ben müslümanım ama ateist arkadaşlarım da var. türk'üm ama kürt ve yabancı dostlarım da var. herşeyi kararında ve teraziye koyarak değerlendirmek lazım insanların inançları ırkları dinleri üzerinden polemik yaratmak ve bunu satmaya çalışmak en basitinden acizlik ve cahilliktir.
Hocam konuyla pek alakalı değil ama harbi 1000 lik motor var mı sende?

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,312
İsim
Selim
Müslümanlara hakaret edip ölen insanlara saygısızlık yaparsan sonun böyle olur 👍 ataist ya da ne olduysan artık kimsenin umrunda değil istersen kadınlarınizi partilerde eş değiştirebilirsiniz özgürlük adı altında 👍 bizi ilgilendirmez kimse dinlere karşı hakaret edip buna fikir özgürlüğü diyemez. Sonra biri çıkar Atatürke girdirir ve fikir özgürlüğü der geçer 👍 gezi gibi olaylarda satırla nasıl kovalandiklarini gördük 😄 klavyede delikanlılık la olmaz bu işler bu hakaretleri sokakta da edeceksin 👍 bunun gibi kin ve düşmanlik yapanları İstanbul'a bekliyorum adresim belli klavyeden erkeklik yapmayın 👍

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,339
Üyeler
143,127
Son üye
Alperen8
Top Bottom