Neler Yeni

Recep Baltaş yüzünden Technopat sponsorluk kaybetti!

GirayHan

80+ Gold
Ara* lrdan bahsediyorum moruk, radikal islamdan
ha sen şu islama en büyük zorbalığı yapanlardan ve bunu yaptıktan sonra avrupada kasti olarak islamafobinin yükselmesine sebep olanlardan bahsediyorsun tamam o zaman :D

GirayHan

80+ Gold
o radikal islamcıların avrupa ülkeleri tarafından fonlandığını da unutmamak gerekiyor.

islam barış dinidir. tabi islamı doğru anlayana.

GirayHan

80+ Gold
Teşekkür ediyorum:)

Derdimiz dinlerle değil yanlış algılayanlar ile profil fotoğrafınıza bayıldım iyi forumlsr
en buyuk sorun bu zaten hocam dinlememek anlamaya çalışmamak ve sonuç olarak anlamamak :D iyi forumlar.

Selimi

80+
Ara* lrdan bahsediyorum moruk, radikal islamdan

Zulme karşı mukavemet
r zekalı. Uygur Türklerini kendi gibi gavur ma zannediyor. Oradaki insanlarda müslüman. Siz nasıl bir beyin yıkanmasından geçtiniz. Bu topraklara ait bir insanının söylemeyeceği sözler.

Son düzenleme:

vausennn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Bora
r zekalı. Uygur Türklerini kendi gibi gavurma zannediyor. Oradaki insanlarda müslüman. Siz nasıl bir beyin yıkanmasından geçtiniz. Bu topraklara ait bir insanının söylemeyeceği sözler.
Ben ağaçtan çıktığımıza inanıyorum hocam teşekkürler iltifatınız için

DenizGöksu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Deniz Göksu
Twitter'da sürekli İslam karşıtlığı yapan Recep Baltaş'ın siyasi yorumları sebebiyle TurkNet ve xDrive sponsorluklarını bitirdiğini duyurdu.

Dipnot: Bu adama beddua etmiştim. "İnşallah Allah cezanı verir" diye içimden bir beddua etmiştim. Ne yalan söyleyeyim sevindim. TP'den de ayrılmış.
olay ne aga ben bilmiyorum da kısaca açıklayabilecek var mıdır?

TahinPekmez

80+ Silver
Recep ben gözlük takıyorum, eğer Allah kusursuz ise neden ben gözlüklüyüm demesi ardına tartışmam sonucu bende technopat dan ayrılmıştım, sitenin %85'i islam düşmanı, tabi Recep'inde çevresi kendi kafasında olunca dünyayı bu şekilde sandı abuk sabuk yazıyordu, olan oldu. Ben başlığı okuyunca dedim zaten bu savaşa herkes gitse Recep İsrailden yana olur diye aklımdan geçirdim bir an. İnşallah tepkiler daha da çok artar da sap gibi kalır. Batı savaş sebebiyle Filistinin İslama olan bağlılığını gördü Kuran satışları fırladı. Recep bataklıktan çıkamamış bir ağzı açık zırvalıyor sadece, çamur yutmaya başlar ileride.
Mesaj otomatik birleştirildi:

olay ne aga ben bilmiyorum da kısaca açıklayabilecek var mıdır?
Ateist recep baltaş ın islam düşmanlığı söylemleri sonucu aldığı tepkiler.

DenizGöksu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Deniz Göksu
Recep ben gözlük takıyorum, eğer Allah kusursuz ise neden ben gözlüklüyüm demesi ardına tartışmam sonucu bende technopat dan ayrılmıştım, sitenin %85'i islam düşmanı, tabi Recep'inde çevresi kendi kafasında olunca dünyayı bu şekilde sandı abuk sabuk yazıyordu, olan oldu. Ben başlığı okuyunca dedim zaten bu savaşa herkes gitse Recep İsrailden yana olur diye aklımdan geçirdim bir an. İnşallah tepkiler daha da çok artar da sap gibi kalır. Batı savaş sebebiyle Filistinin İslama olan bağlılığını gördü Kuran satışları fırladı. Recep bataklıktan çıkamamış bir ağzı açık zırvalıyor sadece, çamur yutmaya başlar ileride.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ateist recep baltaş ın islam düşmanlığı söylemleri sonucu aldığı tepkiler.
video vs var mıdır?

Stayy

80+
Arkadaşlar madem bu adamlar Müslüman(FİLİSTİN) neden Osmanlı'ya ihanette bulunarak bayrağı bile o anlama gelen bir şekilde bir oluşum ve sizler destekliyorsunuz. Osmanlının baskın dini de islam.

Top Bottom